Blog: Strana 12Blog: Strana 12

18.12.2015
Tričko s nápisom vnesie do vašej rutiny trochu spestrenia. Fotka s manželom, výlet s deťmi, bláznivé rozprávkové postavičky alebo čokoľvek, čo máte radi. Neobávajte sa, že sú takéto tričká nepraktické. So správnou starostlivosťou si ich užijete do sýtosti.
14.12.2015
Už aj vy ste sa párkrát zapotili pri rozmýšľaní nad vianočným darčekom pre rodičov? Nie je jednoduché kúpiť im niečo, čo by sa im páčilo, keď „oni skromne nič nepotrebujú”. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré by mohli fungovať.
09.12.2015
Ste názoru, že darček si môžete dopriať maximálne dvakrát do roka na narodeniny a Vianoce? To určite nie! Potešte sa čo i len maličkosťou. Zaručujeme bezprostrednú radosť a dobrý pocit. 
20.11.2015
Vytvoriť si krásny doplnok v podobe nástenných hodín s vlastnou fotkou nie je nič ťažké. Stačí vám k tomu internet, pekná fotografia a niekoľko klikov. Neveríte? Tak sa poďte pozrieť na 6-krokový manuál objednávky tohto originálneho darčeka
18.11.2015
Je pre vás zháňanie vianočných darčekov stresujúce, lebo vám rok čo rok ubúda kreativita? Jednoducho nechcete kupovať klišé, ako knihy, ponožky, peňaženku, kozmetiku, ale chcete niečo originálne? Ozvláštnite klasiku sviežim nápadom, napríklad hrnčekom s motívom, ktorý vystihne budúceho majiteľa.
13.11.2015
Dom bez hravosti a farieb je ako dom bez duše. Túto vzácnu úlohu plnia napríklad obrazy. Chcete byť trendy a svoju domácnosť maximálne prispôsobiť vášmu životu a štýlu? Vymeňte tuctový obraz za plátno s fotografiou, ktorá sa vám páči.
09.11.2015
Vyprchali vám nápady na darčeky pre najbližších? Hrnček s fotkou nikdy nič nepokazí. No mali by ste poznať človeka, ktorému ho chcete darovať.
03.11.2015    Čas čítania: 2 min.
To, čo najviac milujete, majte stále na očiach! Aj keď si do svojej izby nevtrepete kajakový čln alebo celý útulok, v takom kalendári je dostatok priestoru na to, aby sa tam zmestili.
19.06.2015
Pozrite sa na to, čo si naši zákazníci najčastejšie nechávajú tlačiť na tričká :)
Manufactured by: FaxCOPY