Personalizované darčeky pre kolegu | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre kolegu

Mať skvelého kolegu je na nezaplatenie, predsa len v práci trávime prevažnú väčšinu nášho času. Ukážte vášmu najlepšiemu kolegovi, ako veľmi ho máte radi a vážite si ho milým fotodarčekom. Originálny darček môžete kolegovi darovať napríklad k narodeninám, meninám, na kolegove výročie v práci, ale pokojne aj na Medzinárodný deň priateľstva, či ako originálny vianočný darček pod stromček. Fotodarčeky sú darčeky vhodné pre všetky vekového kategórie – pre mladého kolegu, no pokojne aj ako darček pre kolegu odchádzajúceho do dôchodku.

Originálny fotodarček pre najlepšieho kolegu

Prekvapte svojho najlepšieho kolegu darčekom. Zaslúži si taký darček, ktorý nemá len tak hocikto. Darujte kolegovi obľúbené fotodarčeky. Darček z vašej spoločnej fotografie v práci alebo mimo nej. Kolegu rozhodne poteší darček, na ktorý vymyslíte vtipnú potlač, vtipný obrázok či nápis. Inšpirovať sa môžete aj našimi tipmi na 15 najlepších vtipných citátov. Objednať originálny fotodarček je jednoduché, stačí si pripraviť: obľúbenú fotografiu, citát alebo vtipný text pri ktorom viete, že vášho kolegu rozveselí vždy, keď sa naň pozrie. Takéto podklady stačí nahrať do objednávky vybraného fotodarčeka a my vám ho s radosťou pre vášho naj kolegu vyrobíme, potlačíme.

Nápady na darček pre super kolegu

Personalizovaný darček s vlastnou potlačou poteší každého kolegu. Obdarujte svojho najlepšieho kolegu, takýmto typom darčeka, ktorý nikdy neomrzí. Vytvorte kolegovi Kalendár s vlastnými fotkami, vaše spoločné zážitky na fotkách vám originálne a prakticky dotvoria vašu kanceláriu. Darujte kolegovi Hrnček s vlastnou potlačou s vtipným textom napr. „Celý rok mi hovoria, že som najlepší kolega a potom mi podarujú hrnček“. Kolegu poteší aj pánske tričko s vlastnou potlačou s nápisom „Skvelý kolega“ alebo vtipná kravata s vlastnou potlačou, ktorá ozvláštni outfit kolegu na vianočnom večierku. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre kolegu.

Tipy na najlepšie darčeky pre kolegu