Romantické darčeky pre priateľku či frajerku | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre priateľku

Každá priateľka alebo ak chcete partnerka či frajerka si zaslúži raz za čas dostať naozaj krásny darček. Vo vzťahu je dôležité nezabudnúť kúpiť darček najmä na výročie zoznámenia, narodeniny a meniny priateľky, či originálny darček na Valentína stráveného vo dvojici. Aký darček priateľke vybrať? Jednoznačne personalizovaný darček s vašou fotografiou, či vlastným textom. Žena vášho života si zaslúži to najlepšie, najkrajšie a najoriginálnejšie.

Jedinečný fotodarček pre priateľku, partnerku, frajerku

Čo treba spraviť? Je to jednoduché, vyberte jeden z personalizovaných darčekov z našej ponuky. Prichystajte si vašu obľúbenú spoločnú fotografiu s priateľkou alebo koláž plnú spomienok, či obľúbený obrázok alebo motív vašej priateľky. Staviť môžete aj na vtipnú potlač, originálne textové vyznanie lásky, zaľúbený citát či motto, ktoré váš vzťah vystihujú najviac. Darček s vyznaním lásky pre priateľku vám radi vyrobíme, stačí, ak nám dodáte text, fotografiu alebo obrázok, ktorý vám na darček pre priateľku s radosťou vytlačíme.

Darček pre milovanú priateľku

Stále neviete, čo kúpiť priateľke? Darček s fotkou milo prekvapí, stavte preto na personalizované darčeky s potlačou podľa seba. Darujte priateľke napr. Vankúš v tvare srdca s vlastnou potlačou, na ktorom sa jej bude zaspávať ako princeznej. Obľúbeným darčekom pre zaľúbených sú aj Párové tričká s potlačou vďaka, ktorej je jasné kto ku komu patrí. Puzzle z vlastnej fotky sú ideálny darček na zábavné strávenie voľného času. Priateľku určite poteší aj originálny Fotoobraz s vašou spoločnou zaľúbenou fotografiou. Každý deň môžete priateľke spríjemniť pomocou Hrnčeka s vlastnou potlačou s jednoduchým výstižným textom „Milujem ťa“, prípadne Hliníkovou krabičkou s vlastnou potlačou na šperky s jej menom. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre priateľku.

Tipy na najlepšie darčeky pre priateľku