Darčeky pre babku na Vianoce či narodeniny | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre babku

Iba láska babky môže byť silnejšia, ako láska maminy, je to však dané len tým, že nám je dopriata na kratší čas. Ste ten šťastný človek, ktorý ešte má svoju milovanú babičku a radi by ste ju obdarovali? Babičky sú tie druhé najdôležitejšie osoby po mamičkách. Povedzte to, ako máte veľmi radi svoju babku originálnym darčekom s vlastnou potlačou vhodným na akúkoľvek príležitosť, napríklad ako darček na životné jubileum babky, darček k meninám pre babku, či pokojne aj ako darček na výročie sobáša starých rodičov. Milý personalizovaný darček pre babku zaručene poteší aj ako vianočný darček pod stromček.

Originálny fotodarček pre babku aj na Vianoce

Hovorí sa, že: „Byť mamou je úžasné, no byť babkou je ešte lepšie.“ Potvrďte to a darujte vašej babke, babine, či babičke originálny darček s fotografiou, ktorý poteší aj vašu babičku, je jedinečný a spríjemní jej aj ten najvšednejší deň. Je to jednoduché, stačí, ak si vyberiete ten pravý fotodarček pre babku a do podkladov v objednávke nám nahráte vašu obľúbenú spoločnú fotografiu s babkou, milý citát o babke, text s vyznaním pre babičku, či vtipný text. My vám darček pre babku s radosťou vyrobíme, potlačíme.

Ten pravý darček pre babku nielen k narodeninám, ktorý ju poteší

Nájsť nápaditý darček pre babku z našich Darčekov od srdca nie je žiadna veda, babičky sú vďačné za akúkoľvek pozornosť a majú v obľube originálne darčeky s vlastnou potlačou. Vhodné a obľúbené darčeky pre babky sú napríklad: Fotoobraz () z fotky babky a vnúčat, Hrnček s vlastnou potlačou s textom „Si tá najlepšia babička na svete“, Vankúš s potlačeným venovaním, ktorý krásne zútulní byt či dom vašej babičky, originálna Fotomagnetka z fotky s babkou alebo Pohľadnica s vlastnou fotkou, ktorá babke pripomenie časy, kedy boli pohľadnice každodennou súčasťou našich schránok. Inšpirovať sa môžete aj s našimi ďalšími tipmi na darčeky pre babku.

Tipy na najlepšie darčeky pre babku