Personalizované darčeky pre kolegyňu | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre kolegyňu

Dáte nám za pravdu, že: „Skvelú kolegyňu je ťažké nájsť, náročné opustiť a je nemožné na ňu zabudnúť.“? Ak áno, nezabudnite vašej najlepšej kolegyni, ukázať ako veľmi ju máte radi milým fotodarčekom. Takýto originálny darček môžete kolegyni darovať napríklad k narodeninám, meninám, na výročie v práci, pokojne aj na Medzinárodný deň priateľstva, či ako originálny vianočný darček, na ktorý len tak ľahko nezabudne. Fotodarčeky sú vhodné, ako darčeky pre mladú kolegyňu, no pokojne aj ako darček pre kolegyňu odchádzajúcu do dôchodku.

Originálny fotodarček pre najlepšiu kolegyňu

Potešte svoju najlepšiu kolegyňu darčekom, zaslúži si taký darček, ktorý nemá len tak hocikto. Svojou originalitou vynikajú obľúbené fotodarčeky. Darček z vašej spoločnej fotografie z práce, či mimo nej. Darček, na ktorý vymyslíte vtipnú potlač, v podobe vtipného obrázku či nápisu. Inšpirovať sa môžete napríklad tipmi na 15 najlepších vtipných citátov. Na objednanie originálneho fotodarčeka si stačí pripraviť: obľúbenú fotografiu, veľavravný citát, či vtipný text pri ktorom viete, že vašu kolegyňu vždy rozveselí. Následne podklady nahráte do objednávky vybraného fotodarčeka a my vám ho pre vašu naj kolegyňku s radosťou vyrobíme, potlačíme.

Nápady na darček pre super kolegyňu

Každá kolegyňa sa poteší personalizovanému darčeku s vlastnou potlačou. Obdarujte svoju najlepšiu kolegyňu, presne takýmto typom darčeka, ktorý nikdy neomrzí. Vytvorte kolegyni Kalendár s vlastnými fotkami, vaše spoločné zážitky na fotkách vám môžu originálne a zároveň prakticky dotvoriť kanceláriu. Darujte kolegyni Hrnček s vlastnou potlačou, ktorý jej spríjemní pracovné dni s vami alebo čas strávený pri dobrej káve doma. Kolegyňu poteší aj Dámske tričko s vlastnou potlačou s nápisom „Skvelá kolegyňa“ alebo Hliníková krabička s vlastnou potlačou na drobnosti v práci s kolegynkiným menom. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre kolegyňu.

Tipy na najlepšie darčeky pre kolegyňu