Najlepšie darčeky na narodeniny | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky na narodeniny

Narodeniny, ten najobľúbenejší deň v roku, kedy si na vás spomenú všetci, ktorým na vás záleží a obdarujú vás krásnym narodeninovým darčekom. Teraz ste ale vy, ten čo hľadá originálny narodeninový darček, ktorý poteší, prekvapí, zaujme a nikdy neomrzí? Ste tu správne, práve takéto netradičné a vtipné narodeninové darčeky vám radi vyrobíme, potlačíme. Navrhnite pre narodeninového oslávenca darček s vlastnou fotografiou alebo textom podľa seba. Dotvorte domácnosť, auto, detskú izbu, či kanceláriu, jedinečným narodeninovým darčekom, ktorý nemá nikto iný a pri pohľade naň si na vás oslávenec vždy spomenie.

Najlepšie narodeninové fotodarčeky na narodeninovú párty

Narodeniny bez darčekov, ako by ani narodeninami neboli. Či už sa chystáte na oslavu životného jubilea, narodeniny dieťaťa, mamy, inej blízkej osoby, kamarátky, kolegu, či na narodeniny kohokoľvek iného, môžete si vybrať z našej ponuky personalizovaných darčekov a my vám garantujeme, že u oslávenca určite zabodujete. Objednanie personalizovaného darčeka na narodeniny je jednoduché. Stačí vybrať ten najlepší darček pre obdarovanú osobu na narodeniny a pripraviť si podklady pre tlač, ktoré následne nahráte do objednávky – najčastejšie ide o fotografiu, obrázok, obľúbený motív, zaujímavý citát alebo stavte na vtipnú potlač. O všetko ostatné sa s radosťou postaráme my a vy vyčaríte úsmev na tvári v deň narodenín vášho oslávenca.

Originálne darčeky na narodeniny z fotografií pre mužov aj ženy

Tuctové darčeky na narodeniny už dávno nie sú in, no darček s fotkou milo prekvapí na narodeniny každého oslávenca. Darčeky na narodeniny s vlastnou potlačou, s obľúbenou fotografiou, milým motívom, vtipným textom alebo zaujímavým citátom, ktorý vystihuje obdarovanú osobu sú to „pravé orechové“. Fotodarčeky sú vďaka svojej jedinečnosti ideálne darčeky na narodeniny pre mužov, aj pre ženy, všetkých vekových kategórií. Deti na narodeniny poteší Pexeso z vlastných fotografií alebo Puzzle z fotky, napr. domáceho štvornohého miláčika. Muža na narodeniny poteší ako darček Tričko s vlastnou potlačou, Hrnčeky s potlačou a fotkami a v chladnom období pre mužov narodených koncom roka aj Mikina s vlastnou potlačou. Ženu potešia na narodeniny darčeky ako Fotoobrazy a fotoplátna na zútulnenie domácnosti, Kalendáre s vlastnými fotkami, ale aj originálne Vankúše s vlastnou potlačou. Inšpirovať sa môžete aj našimi ďalšími tipmi na narodeninové darčeky.

Tipy na darčeky na narodeniny