Kategórie produktov

fotoobraz, obraz na plátne, fotohodiny, nástenná dekorácia, fotka na hliníkovej platni

Zútulnite si vašu domácnosť fotoobrazmi a fotoplátnami z vašej fotky na stenu. Alebo si zaplňte prázdne miesto na stene originálnymi hodinami s vašim motívom.

Pozrieť produkty
hrnčeky, šálky, obkladačka, do kúpeľne

Veľmi praktický darček, ktorému sa poteší naozaj každý! Hrnček s fotografiou alebo milým nápisom ocenia určite milovníci čaju, kávy, malí i veľkí.

Pozrieť produkty
nástenný, stolový, vreckový kalendár

Tie najkrajšie fotografie sa budú vynímať na kalendári, ktorý si jednoducho umiestnite na stenu alebo na váš pracovný stôl. Stačí vybrať tie správne fotografie a spomínať môžete počas celého roka.

Pozrieť produkty
fotokniha, kniha s fotkami, fotozošit, zošit s fotkami

Svoje najcennejšie zážitky a spomienky môžete uchovávať v podobe krásnej fotoknihy.

Pozrieť produkty
pexeso, detské hry, puzzle, karty, sedma, mariáš, hracie karty

Všetky obľúbené hry, ktoré hráte so svojimi ďeťmi môžu byť ešte zaujímavejšie. Veď si len predstavte, že by na pexese, sedmových kartách alebo puzzle boli fotky vašich najbližších...

Pozrieť produkty
Tričko, mikina, kravata, tašky a žabky s vlastnou potlačou

Oblečiete sa do originálneho trička, ktoré si navrhnete, a navrch si dáte mikinu s potlačou. V našej ponuke odevov a módnych doplnkov s vlastnou potlačou ale nájdete aj viac.

Pozrieť produkty
vakúš, uterák, zástera, šiltovka, kravata, šatka, minitričko, podbradník, žabky

Pre pohodlné ležanie a leňošenie je mäkký vankúšik ako stvorený. Navyše s fotkou vašej rodiny, priateľa alebo domáceho miláčika, sa nikdy nebudete cítiť sami. V originálnej zástere s vlastnou potlačou môžete navariť chutný obed pre svoje ratolesti, ktoré sa určite neušpinia, lebo použijú podbradníky s ich menami.

Pozrieť produkty
plátenná taška, ruksak, taška cez rameno, brašňa, vrecko na prezuvky, vak

Pre milovníkov individuálneho štýlu máme skvelý, krásny, originálny a navyše praktický doplnok. Každá brašna, taška cez rameno, alebo ruksak môže byť jedinečný a osobitý, ak naň umiestnite vlastnú fotografiu.

Pozrieť produkty
prívesok, dog tag, odznak, psia známka, identifikačná známka

Malé, ale milé pripomienky na toho, kto vás má rád, alebo koho milujete. Fotka v prívesku, vyznanie na identifikačnej známke (dog tagu) alebo ozdoba v podobe odznaku s vašim názorom sa bude vynímať všade tam, kam si ho pripnete.

Pozrieť produkty
podložka pod myš, pohľadnica, zápisník, fotomagnetky, kuchynské prestieranie, podložka, podpivník, podsedák, kravička v tvare srdca, špz, tienidlo do auta, vlajka s vlastným motívom

Pozrite si všetky produkty a vyberte si originálny doplnok do interiéru alebo do auta.

Pozrieť produkty
Manufactured by: FaxCOPY