Vtipné darčeky pre kamarátku | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre kamarátku

Hovorí sa, že: „Najlepšia kamarátka je ako štvorlístok. Hľadá sa ťažko, no keď ju nájdeme máme veľké šťastie.“ Dokážte tej vašej najlepšej kamarátke, ako veľmi vám na nej záleží a čo všetko pre vás znamená milým fotodarčekom. Takýto darček pre kamarátku je vhodný napríklad k narodeninám, meninám, na Medzinárodný deň priateľstva,  či ako originálny vianočný darček pod stromček. Fotodarčeky sú vhodné, ako darčeky pre kamarátky všetkých vekových kategórií, od kamarátky v detstve v škole, cez kamarátku pri kočíkovaní, až po kamarátku s vnúčatami.

Originálny fotodarček pre najlepšiu kamarátku, pre vašu bff

Potešte svoju najlepšiu kamarátku darčekom, na ktorý len tak nezabudne. Vaša BFF (z angl. best friends forever – najlepšie kamarátky navždy) si zaslúži darček, ktorý nemá len tak hocikto. Darček z vašej spoločnej fotografie – fotky zo zážitkov z leta, fotky z vymýšľania v škole, či fotky jej najobľúbenejšieho herca, speváka, youtubera. Vsadiť môžete aj na vtipnú potlač, vtipný obrázky, či vtipné nápisy. Tipy na 15 najlepších vtipných citátov vám prinášame už teraz. Na objednanie stačí, ak si pripravíte vašu obľúbenú fotografiu, milý citát, či vtipný text pri ktorom viete, že ho vaša kamarátka pochopí a neurazí sa. Následne podklady nahráte do objednávky vybraného fotodarčeka a my vám ho pre kamarátku s radosťou vyrobíme, potlačíme.

Námety na darček pre kamošku na Vianoce či k narodeninám

Personalizované darčeky s vlastnou potlačou sú dnes v kurze. Obdarujte svoju najlepšiu kamarátku, presne takýmto typom darčeka, ktorý nikdy neomrzí. Darujte kamarátke napríklad obľúbené Dámske tričko s vlastnou potlačou s nápisom „Najlepšia kamarátka na svete“, Hrnček s vlastnou potlačou „Si tá najlepšia kamarátka pod slnkom“, či milý darček pre kamarátku Prívesok s fotkou na kľúče z akrylu, Hliníkovú krabičku s vlastnou potlačou na šperky, či iné tajomstvá s kamarátkiným menom. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre kamarátku.

Tipy na najlepšie darčeky pre kamarátku