Originálny darček pre mačku | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre mačku

Máte doma mačku alebo viac mačičiek a nenecháte si ujsť žiadnu príležitosť obdarovať ich? Rozumieme vám, občas nás vedia domáci miláčikovia, naše mačky, poriadne potrápiť a doslova uštvať svojou energiou, no tá radosť, ktorú nám do života dávajú je omnoho viac. Obdarujte svoju mačku, mačičku, kočku, či ak chcete jednoducho domáceho miláčika jedinečným darčekom s gravírovaním, či potlačou podľa vašich požiadaviek. Darček môžete mačke venovať na narodeniny, na „nájdeniny“ (ak máte mačku z útulku alebo ste jej zachránili život z ulice), na Vianoce, či pokojne aj na meniny v mačaciom kalendári.

Originálny darček pre vášho domáceho miláčika, mačku, mačičku

Darčeky pre vašu mačičku nemusíte obmedziť len na kapsičky s jedlom, dobrotky a hračky, ktoré ju za chvíľu omrzia. Podarujte vašej mačke praktický darček prívesky s vygravírovanými alebo potlačenými údajmi. Na prvý pohľad bude jasné – ako sa vaša mačka volá, komu patrí a kde býva. V prípade, že na prechádzke vaša mačička pôjde zájde o trošku ďalej, vždy sa k vám bez problémov vráti vďaka údajom na identifikačnej známke, nikto si ju nezoberie domov, vráti vám ju. Objednanie personalizovaného darčeka pre mačku je jednoduché, stačí si pripraviť podklady – texty, ktoré na identifikačnú známku, obojok, či známku na obojok pre mačku chcete uviesť. My vám darček pre vášho domáceho miláčika, vašu mačičku, s láskou vyrobíme.

Darček pre najlepšiu mačku na Vianoce či k narodeninám

Praktický personalizovaný darček sa zíde aj vašej mačke. Darujte vašej mačke známku s vlastným textom – hliníkový prívesok v tvare hlavy mačky v rôznych farebných prevedeniach s vygravírovaným menom vašej mačky, s vašim telefónnym číslom, prípadne celou adresou. Vaša mačka doplnky v interiéri neničí a má rada všetko mäkké? Darujte jej originálny vankúš s vlastnou potlačou s fotografiou vašej mačky, prípadne jej menom alebo prezývkou. Ak chcete obdarovať mačku a zároveň aj seba nechajte si potlačiť fotografiu s vašou mačkou napr. na tričko s vlastnou potlačou, na fotoobraz alebo jej fotografiu zaraďte do kalendára z vlastných fotiek. Inšpirujte sa aj ďalšími tipmi na darčeky pre mačky.