Originálne darčeky na krstiny | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky na krstiny

Chystáte sa na krstiny a nechcete ísť s prázdnymi rukami? Poradíme vám originálne darčeky na krstiny dievčatka, či chlapca. Obdarujte na krstiny darčekom rodičov bábätka alebo priamo pokrstené bábätko, originálne personalizované darčeky s vlastnou potlačou sú vhodné pre dievčatko a rovnako aj pre chlapčeka. Či už ste krstní rodičia alebo blízka rodina, prineste na krstiny darček, ktorý nemá len tak hocikto, darček s originálnym venovaním, motívom, menom dieťatka alebo rovno s jeho fotografiou.

Najlepšie fotodarčeky na krstiny chlapca, či dievčatka

Darujte dieťatku na krstiny darčeky od srdca. Je to jednoduché, vyberte si z našej ponuky personalizovaných darčekov pre deti, ten pravý darček na krstiny. Ako krstní rodičia by ste rozhodne nemali zabudnúť na Košieľku na krst s vlastnou potlačou, na ktorú zvyčajne potláčame podľa požiadaviek zákazníkov – meno dieťatka, dátum narodenia dieťatka, dátum krstu dieťatka, ale častokrát aj fotografiu. Pri objednávke nám stačí dodať tieto podklady a originálna Krstová košieľka pre Vaše krstniatko bude razom na svete. Po krstinách sa bábätku bude rozhodne hodiť na slávnostnom obede aj Podbradník s vlastnou potlačou, na ktorý vám potlačíme akýkoľvek text, napr. meno dieťatka, či fotografiu, podľa vašich požiadaviek.

Originálny darček na krstiny pre bábätko a rodičov

Krstovú košieľku už máte a chýba vám pre bábätko na krst ešte niečo pod ňu? Podarujte krstniatku detské body s potlačou, rozhodne však stavte na detské body bielej farby a podľa ročného obdobia vyberte detské body s krátkym rukávom alebo detské body s dlhým rukávom s potlačou. Jedinečné momenty zachytené na fotografiách z krstín sú krásnym darčekom pre rodičov pokrsteného dieťatka, ako krásna pamiatka na krstiny. Pripravte pre rodičov dieťatka darček z krstín v podobe vytlačenej fotografie z krstín na fotoobraz alebo ako originálnu fotografiu na hliníkovej platni. Prípadne sa inšpirujte aj našimi ďalšími tipmi na darčeky na krstiny.