Vtipné a personalizované darčeky pre brata | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre brata

„Raz brat, navždy brat, bez ohľadu na vzdialenosť, bez ohľadu na rozdiel a bez ohľadu na problém.“ (Byron Pulsifer) Aj tento citát hovorí o tom, aké silné puto súrodenci majú. Ukážte vášmu bratovi, ako veľmi ho máte radi originálnym darčekom podľa vašich predstáv. Ten najlepší darček od srdca pre brata vám potlačíme, či už na narodeniny, meniny alebo ako vianočný darček pod stromček. Mať brata, či už staršieho alebo mladšieho, je jednoducho dar, ktorý treba občas tiež obdarovať.

Aký darček pre brata k narodeninám alebo na Vianoce?

Prekvapte vášho brata originálnym darčekom na narodeniny, či na akúkoľvek inú príležitosť. Stačí, ak si pripravíte vašu spoločnú obľúbenú fotografiu s bratom, fotografiu miesta kam raz chcete spolu vycestovať, fotografiu jeho obľúbenej herečky či speváčky, citát o bratskom pute, či vtipný text, ktorý ho vždy pri pohľade naň rozosmeje. Inšpirovať sa môžete aj našim článkom s tipmi na 15 najlepších vtipných citátov. () Následne podklady nahráte do objednávky fotodarčeka pre vášho brata podľa vášho výberu, ktorý vám s radosťou vyrobíme, potlačíme a budeme sa s vami spolupodieľať na prekvapení vášho najlepšieho brata.

Nápady na originálny darček pre brata

Tuctové darčeky, ktoré kúpite v každom druhom obchode už nie sú in. Dnes letia personalizované darčeky, potlačené vlastnými textami, obrázkami, motívmi, fotografiami, či citátmi. Presne takýto darček nikdy neomrzí a ocení ho aj váš brat. Objednajte mu Pánsku mikinu s vlastnou potlačou, na ktorú mu nechajte potlačiť „Takto vyzerá ten najlepší brat na svete“,  Pánske tričko s vlastnou potlačou, na ktoré mu nechajte potlačiť vtipný text „Môj brat má super brata“, Hrnček s vlastnou potlačou s vašou spoločnou fotografiou, či Multifunkčnú šatku s vlastnou potlačou, ktorá je praktická a zíde sa aj na prekrytie úst a nosa. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre brata.

Tipy na najlepšie darčeky pre brata