Jedinečné darčeky na svadbu | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky na svadbu

Chystáte sa na svadbu a neviete aké svadobné dary so sebou zobrať? Poradíme vám. Svadba je obrovským záväzkom a tiež veľkým dňom ako takým, pre mladomanželov. Na svadbu sa okrem kvetov, fľaše kvaliteného alkoholu a svadobnou obálkou ukrývajúcou peniaze, patrí prísť aj s milým svadobným darčekom od srdca personalizovaným na mieru nevesty a ženícha. S milým darčekom pre nevestu a originálnym darčekom pre ženícha vám radi pomôžeme. Stavte na personalizované darčeky s vlastnou potlačou vhodné ako darčeky na nezabudnuteľnú svadbu v každom ročnom období.

Originálny fotodarček na svadbu pre mladomanželov

Darujte mladomanželom na svadbu darček s ich spoločnou fotografiou alebo ak máte prístup k ich viacerým fotografiám rovno vytvorte koláž plnú spomienok do fotoobrazu alebo pokojne aj do kalendára z fotiek na rok, v ktorom sa svadba koná. Mladomanželov na svadbe poteší darček s vyznaním lásky, zaľúbeným citátom, či s prianím do ich spoločného života, prípadne môžete staviť aj na vtipnú potlač darčeka na svadbu. Takýto svadobný darček nevestu a ženícha prekvapí, poteší a pokojne môže aj rozprúdiť zábavu na svadbe. Stačí, ak nám zaľúbený text, fotografiu mladomanželov, svadobný obrázok, či svadobný motív nahráte do objednávky a my vám ho radi na svadobný darček vytlačíme. Darček s fotkou milo prekvapí aj „vašich“ mladomanželov.

Najlepší svadobný darček – pred a po svadbe

Ak práve plánujete svadbu, nezabudnite si zaobstarať ŠPZ s vlastnou potlačou na svadobné auto s textom MLADOMANŽELIA. A aby ste sa pri svadobnom stole nezašpinili nezabudnite si objednať aj praktické svadobné podbradníky s vlastnou potlačou „Nevesta“ a „Ženích“. Darčeky s fotografiami zo svadby nestarnú ani po rokoch, sú ideálnym darčekom hneď po svadbe alebo aj s odstupom času. Darujte mladomanželom Fotoobraz z ich spoločnej fotografie zo svadby. Zaľúbeného ženícha a nevestu potešia aj Párové tričká s potlačou vďaka, ktorým je jasné na prvý pohľad, kto ku komu patrí. Ako svadobné darčeky tiež potešia originálne Vankúše s vlastnou potlačou s obľúbenými textami „Pán“ a „Pani“ alebo anglickými „Mr“ a „Mrs“, novomanželia si tak už nikdy nepopletú svoje vankúše. Inšpirujte sa aj ďalšími tipmi na skvelé svadobné darčeky.