BlogBlog

predajňa FaxCOPY
13.04.2018

Kde sa nachádza najväčšia predajňa FaxCOPY v Bratislave? Ktorá z nich je najdlhšie otvorená? A kde zviažeme najviac diplomoviek denne? Prečítajte si v článku.

Kúpeľňové doplnky - dávkovače, uterák a mydlo
23.03.2018

Inšpirujte sa bláznivými a vtipnými nápadmi na kreatívne uteráky! Nechajte pracovať svoju fantáziu na plné obrátky a vytvorte jedinečnú osušku s potlačou.

Nedokonalá dokonalosť vločky
08.03.2018

Túžite si skrášliť domov unikátnym fotoplátnom? Zalistujte si vo virtuálnej fotobanke Flickr a nájdite ten pravý obraz medzi 75 miliónmi fotografií.

žena pije zo šálky
23.02.2018

Existuje text, ktorý by sa hodil na hrnček lepšie než pekná myšlienka o čaji? Skombinujte potešenie z nápoja a z kvapky filozofie či múdrosti.

Vrak lode
09.02.2018

Chcete si skrášliť byt alebo chystáte špeciálny darček z fotky? Túžite po krásnom fotoobraze, ale neviete, kde hľadať vhodnú fotografiu? Poradíme Vám.

Pár zariaďuje bývanie
26.01.2018

Chcete ukázať, že vo vašom byte býva láska? Stačí zopár trikov, šikovných dekorácií a správne zvolených doplnkov. Poradíme vám, ako na to.

Pár v tričkách
12.01.2018

Aj vám sa páči, ak má rodina zladené oblečenie? Túžite po tričku alebo mikine, ktorá by vyjadrila, že ste jedno skvelé družstvo? Poradíme vám, ako to docieliť.

Silvestrovská party
27.12.2017

Silvestrovská noc je dlhá! Ako ju plánujete stráviť vy? Možno sa stretnete so známymi, ktorých ste dlho nevideli, možno ostanete len v domácom kruhu rodiny. Väčšina z nás sa ale utiahne niekam na chatu či párty, kde to s priateľmi poriadne roztočíme.

Žena s darčekom
04.12.2017

Obstarávanie vianočných darčekov väčšina mužov odkladá na poslednú chvíľu. Je na to veľa dôvodov. Neradi nakupujú, no najčastejšie sa jednoducho nevedia rozhodnúť pre ten správny darček pre ženu. Ten výnimočný, ktorý by ju potešil.

Zaľúbený pár na pláži
27.11.2017

Vianočné reklamy sa na nás sypú už od októbra a s nimi prichádza aj každoročná dilema. Aký darček podarovať? Pritom je v podstate jedno, či je to darček pre rodinu, pre kamarátku alebo pre priateľa. Vždy tŕpnete hrôzou a kreativita je na bode mrazu. Ak je toto váš prípad, máme inšpiráciu práve pre vás.

Manufactured by: FaxCOPY