Facebook Pixel Code

BlogBlog

Modrotlač na tričku
11.07.2017

Naši predkovia si veľakrát museli vystačiť sami. Ak chceli nosiť vzorované tričká, šaty či košele, jednoducho si ich museli vyrobiť. Neexistovali tucty obchodov a e-shopov, kde si dnes objednáte oblečenie s potlačou za pár minút. Jedna z metód, ktorú používali, bola modrotlač.

Pásikavé tričko s nápisom
03.07.2017

Móda je premenlivá ako letné počasie. Pokým jeden rok niečo „letí“, ďalší rok to môže nenávratne upadnúť do zabudnutia. Tento osud, našťastie, nestihol tričká s potlačou, ktoré sa stále tešia veľkej priazni.

Deti maľujú rukami
20.06.2017

Neposednosť detí sa dá niekedy ťažko skrotiť. Hlavne, keď je vonku zamračené a bláznenie na ihrisku nepripadá do úvahy. No aj v týchto prípadoch ich môžete zabaviť tvorivými aktivitami. Ukážeme vám, ako ľahko vznikne z obyčajného maľovania pekný výsledok – pohár s potlačou.

Žena píše na notebooku, detail je na ruku na myši
25.05.2017

Vyrobiť si vlastné tričko je jedinečný spôsob, ako sa môžete odlíšiť od ostatných. Ak chcete svoj šatník spestriť niečím novým a zaujímavým, vyrobte si takéto tričko na našich stránkach. Jednoduchý postup, ako na to, sa dozviete o malú chvíľu.

lyžička, srdiečko zo zrnkovej kávy a šálka kávy tvoriace nápis I love coffee
17.05.2017

Imidž vašej firmy vytvára každý drobný detail. Napríklad aj šálky, káva či toaletný papier na WC.

Kreslený hudobník s gitarou
01.05.2017

Dnes nie je nič jednoduchšie, ako si sadnúť za počítač a kúpiť si tričko cez internet. A to nie hocijaké – bežné, tuctové, ale tričko, ku ktorému si vyberiete vlastný motív potlače. Chcete neobvykle a zaujímavo osviežiť svoj šatník? Tak smelo do toho!

Obývacia izba s dizajnovou knižnicou
14.04.2017

Doplnky sú alfou a omegou každého interiéru. Či ide o spálňu, obývačku, alebo predsieň. V prvej časti sme vám ukázali pár pekných doplnkov, ktoré sú vhodné do spálne, no a v tejto časti sa pozrieme na obývaciu izbu.

Veselá žena na lúke pozerajúca do slnka
29.03.2017

Poznáte to aj vy, ten pocit, keď sa nezastavíte od rána do večera? Popri práci, rodine a domácnosti vám zostáva už len sprcha a pár minút, po ktorých unavená padáte do postele. Vysoké nasadenie si však vyžaduje aj oddych. Preto vám prinášame inšpiráciu na darčeky, ktoré vás na chvíľu zastavia.

Spálňa so žltými doplnkami
17.03.2017

Spálňa slúži primárne na oddych. Ako ju môžete vkusne zútulniť?  

dva biele hrnčeky s kostrbatými srdiečkami
06.03.2017

Vyrobiť hrnček s jedinečným motívom nie je raketová veda. V článku vám priblížime jednoduchý návod maľovania hrnčeka, ktorým môžete niekomu spraviť úprimnú radosť.