BlogBlog

29.04.2016
Už sa vám stalo, že ste nevedeli, aký darček venovať svojej kamarátke na narodeniny? Čím dlhšie ste chodili po obchodoch, tým viac ste boli zúfalé? Kreatívnym darčekom môžu byť pohľadnice s fotkami. Poďme sa pozrieť na to, ako toto prekvapenie môže vyzerať.
25.04.2016
Chcete byť opäť dieťaťom? Nemať žiadne povinnosti a často fantazírovať o neexistujúcom? Aj keď už nikdy nebudete chodiť do škôlky a mať 120 cm, detskému svetu sa môžete priblížiť hraním hier, napríklad pexesa.
22.04.2016
Identifikačný štítok nie je až natoľko známy pojem, ale dozaista je veľmi cenným predmetom. A to v rôznych situáciách, napríklad, keď sa vám pes odtrhne z vôdzky alebo keď ste na turistike a stane sa vám nehoda. Čo to teda presne je a na čo slúži? 
15.04.2016
Ak chcete byť efektívni, mali by ste sa zamyslieť nad drobnosťami okolo seba. Podložka pod myš oblepená vrstvou prachu či nezahodené odpadky môžu zavážiť pri vašej celkovej organizovanosti a dojme, ktorým pôsobíte na kolegov a klientov.
01.04.2016
Tak isto, ako môžete vymeniť nudnú stoličku za retro sedačku, tak sa môžete pohrať s dizajnom nástenných hodín vo vašej izbe. Aký motív zvoliť? Inšpirujte sa týmito tromi, ktoré najčastejšie využívajú naši zákazníci.
31.03.2016
Ktorá žena nemiluje darčeky, tak tá klame. Kytica kvetov, čokoláda alebo akákoľvek drobnosť poteší. Muž, ktorý však daruje svojej priateľke fotku samého seba so šlabikárom v ruke, si prinajmenšom koleduje o problém.
09.03.2016
Mať doma na stene zaujímavý obraz, to nie je iba sen pre tých, ktorí si ho môžu dovoliť. Kochať umením sa môžete aj s minimom talentu a minimom peňazí v kapse.
01.03.2016
K obľúbeným veciam si prirodzene budujeme vzťah. Ako nám dokáže taký hrnček zlepšiť každodennú náladu?
26.02.2016
Váš byt charakterizuje to, kým ste. Je v podstate jedno, čo vám na stenách visí, ak to dotvára predstavu o vašom príjemnom miestečku na oddych, školu či prácu. Ak tápate, aký obraz si do bytu kúpiť, využite jeden z našich troch tipov.
23.02.2016    Čas čítania: 1 min.
Pripravili sme pre vás infografiku, z ktorej sa dozviete, ako ste u nás nakupovali fotodarčeky na sviatok zaľúbených.
Manufactured by: FaxCOPY