Pozvanie na svadbu: Aký darček pre novomanželov vybrať? | Darčekyodsrdca.sk
29.09.2022
DarčekyOdSrdca
2022-09-29 Pozvanie na svadbu: Aký darček pre novomanželov vybrať?      Čas čítania: 3 min.

Pozvanie na svadbu: Aký darček pre novomanželov vybrať?

Chystáte sa onedlho na svadbu, avšak stále neviete, aký darček pre novomanželov zvoliť? Dnes máte na výber množstvo skvelých tipov, vďaka ktorým nemusíte premýšľať nad tým, či sa predmet novopečenému páru zíde alebo bude zbytočne zaberať miesto kdesi pod posteľou. Ak zrovna nepatríte k tým, ktorí radi darujú wellness poukazy, stieracie žreby alebo dávate do daru finančnú hotovosť, čítajte ďalej. Prinášame zopár skvelých tipov, aký darček vybrať pre novomanželov do domácnosti a zaručene im tak vyčarovať úsmev na tvári.

nevesta a ženích

Fotoobraz je overený spôsob, ako urobiť interiér jedinečným

Spomienky na vzácne chvíle a výnimočných ľudí sú to najcennejšie, čo máme. Fotoobraz z momentky, ktorú si novomanželia cenia, je zaručeným tipom na svadobný dar. Príkladom je fotka z ich prvého rande, spoločnej dovolenky alebo podarený záber, ktorý ich lásku vystihuje. Ak takúto fotografiu ozvláštnite filtrom (čierno-biela, sépia a podobne), fotoobraz na plátne bude naviac skvelým doplnkom ich hniezdočka lásky.

 

Motivačný kalendár ako dôvtipný darček pre novomanželov

Možno si poviete, že kalendár zrovna nie je ničím extra. Avšak naopak! Práve vďaka originálnemu nápadu a prevedeniu môžete vytvoriť špeciálny kalendár s citátmi a výrokmi, ktoré mladomanželov týždeň po týždni (mesiac po mesiaci) prevedú prvým rokom manželstva. Kým zostavenie takého kalendára a zozbieranie vhodných výrokov možno chvíľku potrvá, jeho výroba je rýchla. Kalendár s vlastnými citátmi si môžete objednať online pomocou šikovného editora a počkať na jeho pohodlné doručenie až k vašim dverám.

 

Pamiatka na svadobný deň: Hrnček s melódiou ako dokonalá spomienka

Poznáte ju aj vy. Napokon, melódia svadobného pochodu je notoricky známa už aj malým deťom. Aby však pripomínala novomanželom ich deň “D”, môžete im tieto tóny darovať spolu s praktickým hrnčekom ako darček. Bonusom naviac je možnosť potlačiť hrnček s melódiou svadobného pochodu fotkou alebo motívom podľa vášho výberu. Opäť raz môžete siahnuť do archívu ich spoločných fotiek alebo im na šálku nechajte potlačiť originálne prianie do spoločného života z vašej hlavy.

Hrnčeky Mr a Mrs

Vtipný darček pre novomanželov? Tričká pre zaľúbených sú trefa do čierneho

Nie nadarmo je nastávajúci život mladomanželského páru terčom rôznych srdečných vtipov a ironických poznámok. Páry, ktoré už spolu nejaký ten rok bačujú, totiž vedia svoje a rady sa o tieto múdrosti z manželského spolužitia delia so svojím okolím. Ak viete, že majú nevesta so ženíchom zmysel pre humor, vyberte vhodné výroky alebo dokonca grafiku s veľavravným motívom, a zvečnite ich na tričkách pre zaľúbencov. Či už ich zaradia do svojho šatníka, alebo si ich nechajú ako originálnu pamiatku, do spoločnej domácnosti, kde vládne humor a nadsádzka, sú rozhodne must-have kúskom.

 

Fotokniha – darček pre novomanželov, ktorým nič nepokazíte

Jedným z overených svadobných darčekov je fotokniha. Je len na vás, v akom duchu ju pojmete. Ak máte prístup k predsvadobným fotografiám novomanželov, môžete ju spracovať vo forme príbehu, ktorého šťastným koncom bude práve svadba. Druhou možnosťou, kde však musíte rátať s tým, že darček pre novomanželov odovzdáte až po svadbe (darujte im napríklad maketu fotoknihy alebo im situáciu vysvetlite), je fotokniha zo svadobných fotiek. Buď tých reprezentatívnych od fotografa, alebo si dáte záležať na tom, že zozbierate momentky od svadobčanov a váš darček nadobudne čaro zachyteného okamihu objektívom každého z nich.

Inšpirovali sme vás? Veríme, že si z uvedených tipov určite vyberiete. Ak si však stále nie ste istí, popozerajte sa v ponuke darčekov od srdca, kde ten pravý darček pre novomanželov zaručene nájdete.

Vybrať darček pre novomanželov