Darčeky pre dedka na Vianoce či narodeniny | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre dedka

Na starých rodičov – dedka a babku by ste rozhodne nemali zabúdať, častokrát ste možno práve vy to jediné potešenie čo majú. Ak ste ten šťastný človek, ktorý ešte má svojho starého otca, dedka, či deduška, spravte mu radosť a obdarujte ho. Povedzte mu, ako veľmi ho máte radi originálnym darčekom s vlastnou potlačou vhodným na akúkoľvek príležitosť, napríklad ako darček na dedkove životné jubileum, darček k meninám pre dedka, darček k dedkovým narodeninám, či pokojne aj ako darček na výročie sobáša starých rodičov. Milý fotodarček dedka zaručene poteší aj pod stromčekom ako vianočný darček.

Originálny fotodarček pre dedka aj na Vianoce

Hovorí sa, že: Byť otcom je úžasné, no byť dedkom je ešte lepšie.Potvrďte to a spravte starému otcovi radosť s originálnym darčekom s fotografiou. Darček s fotkou dedka poteší svojou jedinečnosťou a spríjemní mu aj ten najvšednejší deň. Je to naozaj jednoduché, stačí vybrať ten pravý fotodarček pre dedka z našej širokej ponuky darčekov a do podkladov v objednávke nahrať vašu obľúbenú spoločnú fotografiu s dedkom, milý citát o dedkovi, text s vyznaním čo všetko pre vás dedko znamená, či vtipný text pre dedkove pobavenie. My vám darček pre dedka s radosťou vyrobíme, potlačíme.

Ten pravý darček pre starého otca nielen k narodeninám, ktorý ho zaručene poteší

Nájsť najlepší darček pre dedka vie zabrať, no z našich Darčekov od srdca to nie je žiadna veda. Starí rodičia a špeciálne dedkovia sú vďační za akúkoľvek pozornosť a rozhodne majú v obľube originálne darčeky s vlastnou potlačou. Obľúbené darčeky u dedkov sú napríklad Fotoobraz z fotografie dedka a vnúčat, Hrnček s vlastnou potlačou s textom „Si ten najlepší deduško na svete“, ktorý mu spríjemní každý dúšok kávy, či čaju, alebo aj Vankúš s potlačou vašej spoločnej fotografie, ktorý dedkovi zútulní byt či dom a vďaka ktorému vás bude mať stále na očiach. Obľúbené sú tiež originálne Fotomagnetky z vašej spoločnej fotky alebo Pohľadnica s vlastnou fotkou, s ktorou sa dedko vráti v čase. Inšpirovať sa môžete aj s našimi ďalšími tipmi na nápady na darčeky pre dedka.

Tipy na najlepšie darčeky pre dedka