Vtipné darčeky pre kamaráta | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre kamaráta

Hovorí sa, že: „Kamarát je ten, ktorý bude vždy pri tebe stáť.“ Ukážte svojmu kamarátovi, čo všetko pre Vás znamená tým najlepším fotodarčekom. Originálny darček v podobe fotodarčeka pre kamaráta je vhodný napríklad k narodeninám kamoša, ku kamarátovým meninám, na Medzinárodný deň priateľstva, prípadne ako originálny vianočný darček pod stromček pre kamaráta. Fotodarčeky sú vhodné, ako darčeky pre kamarátov všetkých vekových kategórií, od kamaráta v detstve v škole, cez kamaráta vo futbalovom klube, až po kamaráta na dôchodku. Sú to „pravé orechové“, ak hľadáte darček, ktorý nikdy neomrzí.   

Originálny fotodarček pre najlepšieho kamaráta

Potešte najlepšieho kamaráta darčekom, na ktorý len tak nezabudne a to vďaka tomu, že takýto darček nemá len tak hocikto. Darček z vašej spoločnej fotografie – fotky zo zážitkov z párty, fotky zo školy, fotky z futbalového zápasu, či fotky jeho obľúbenej modelky, herečky, speváčky. Nič nepokazíte tým, ak vymyslíte aj vtipnú potlač, použijete vtipný meme obrázok, či iné vtipné nápisy. Inšpirovať sa môžete aj našimi 15 tipmi najlepších vtipných citátov. Na objednanie darčeka pre kamaráta stačí, ak si pripravíte vašu fotografiu, obrázok, či vtipný text, ktorý ho vždy pobaví. Následne podklady nahráte do objednávky vybraného fotodarčeka a my vám ho pre kamaráta s radosťou vyrobíme, potlačíme.

Námety na darček pre kamoša na Vianoce či narodeniny

Personalizované darčeky s vlastnou potlačou sú in. Obdarujte kamaráta, presne takýmto typom darčeka. Darujte kamarátovi pánske tričko s vlastnou potlačou s nápisom „Najlepší kamarát v dobrom aj v zlom“, Hrnček s vlastnou potlačou s logom kamarátovho obľúbeného futbalového klubu, pánsku Mikinu s potlačou vašej spoločnej fotografie alebo jedinečnú plastovú ŠPZ s vlastnou potlačou napr. s kamarátovým menom, či vtipným nápisom SA USMEJ. Inšpirujte sa aj našimi ďalšími tipmi na darčeky pre kamaráta.

Tipy na najlepšie darčeky pre kamaráta