Valentinske darčeky pre zamilovaných | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky na Valentína

Valentínske darčeky a zamilované tajné valentínky sú to, čo si každoročne s láskou odovzdávajú páry na celom svete. Sviatok sv. Valentína sa stal obľúbeným aj na Slovensku a vychádza vždy na 14. februára. Tento termín by si mal zapamätať každý zaľúbenec a nezabudnúť obdarovať darčekom na Valentína svoju polovičku – partnera, partnerku, manžela, manželku, či pokojne ja deti. Dilemu: Valentínsky darček pre dieťa sme rozobrali podrobnejšie v našom blogu Darčeky od srdca. Užite si Valentín vo dvojici a potešte svoju lásku originálnym darčekom z lásky. S darčekom vám radi pomôžeme, stavte na personalizované darčeky s vlastnou potlačou určené pre ženu, či muža vášho života.

Originálny fotodarček na Valentína z lásky

Darujte vašej polovičke darček s vašou spoločnou fotografiou z dovolenky, zo svadby alebo rovno vytvorte koláž plnú spomienok do fotoobrazu alebo kalendára z fotiek na Valentína. Vašu partnerku, či partnera na Valentína poteší darček s vyznaním lásky, zaľúbeným citátom, či s tajným odkazom, ktorý pochopíte len vy dvaja, prípadne môžete staviť na vtipnú potlač vášho valentínskeho darčeka. Pri takejto valentínke máte zaručené, že vašu polovičku prekvapí, poteší a bude si ju strážiť „ako oko v hlave“. Stačí, ak nám takýto zaľúbený text, spoločnú fotografiu, originálny obrázok, či motív nahráte do objednávky a my vám ho radi na darček na Valentína vytlačíme. Darček s fotkou milo prekvapí aj vašu lásku.

Najlepší valentínske darčeky pre milovanú osobu

Ani za svet neviete prísť na to, čo kúpiť manželke, či manželovi na Valentína? Stavte na personalizované valentínske darčeky, potešia, prekvapia a sú jedinečné vďaka potlači podľa seba. Darujte na Valentína svojej polovičke Párové tričko s potlačou vďaka, ktorému bude jasné ku komu patríte, originálny Fotoobraz z vašich nezabudnuteľných spoločných láskavých spomienok, Sedmové hracie karty s vlastnou potlačou, na ktoré si môžete nechať vytlačiť až 32 vašich najkrajších fotografií, Hrnček s vlastnou potlačou s jednoduchým výstižným textom „Si pre mňa všetkým“, Vankúš s vlastnou potlačou so zaľúbeným vyznaním lásky. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky na Valentína.

Tipy na najlepšie darčeky na Valentína