Tričká s vlastnou potlačou

Vytvor si vlastné tričko

Tričiek nie je nikdy dosť. A originálnych tričiek s vlastnou potlačou už vôbec nie.

Neradi nosíte to, čo aj polovica mesta? Alebo beháte po obchodoch a nemôžete nájsť tričko, ktoré by bolo podľa vašich predstáv? Tak si také tričko navrhnite u nás. Môžete si naň dať potlačiť nejaký veselý motív či obľúbený citát a vtipné tričko je na svete. Skvelým nápadom sú aj spoločné tričká pre členov rodiny alebo pre kolegov na teambuilding.

 

Čítať viac...
od 10.20 €
Tričko s vlastnou potlačou
Tričko s priamou potlačou KLASIK, biele, bavlna

Tričko s priamou potlačou KLASIK, biele, bavlna

Pánske, dámske alebo detské tričko základnej gramáže s priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 20x30cm. Parametre trička : 100% bavlna, hrúbka min. 145g, biela farba, veľkosti : S, M, L, XL, XXL (dámske, pánske) alebo detské (3/4, 5/6, 7/8, 9/11 a 12/14). Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. 30x40 cm - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, 300 dpi, RGB - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače V základnej cene je biele bavlnené tričko s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,005 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 09,69 €/ks, od 4 ks: 9,18 €/ks, od 8 ks: 8,67 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
10.20 € /ks

KÚPIŤ
Tričko s priamou potlačou KLASIK, farebné, bavlna

Tričko s priamou potlačou KLASIK, farebné, bavlna

Pánske, dámske alebo detské tričko základnej gramáže s priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 20x30cm. Parametre trička : 100% bavlna, hrúbka min. 145g, čierna farba (iné farby na objednávku), veľkosti : S, M, L, XL, XXL (dámske, pánske) alebo detské (3/4, 5/6, 7/8, 9/11 a 12/14). Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. 30x40 cm - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, 300 dpi, RGB - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače V základnej cene je farebné bavlnené tričko s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,009 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 12,63 €/ks, od 4 ks: 11,97 €/ks, od 8 ks: 11,30 €/ks. Pri potlači farebného textilu môžu vzniknúť na textile v oblasti nažehlenia farebné mapy. Toto sfarbenie nie je trvalé, je spôsobené žehlením a po prvom vypratí zmizne. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
13.30 € /ks

KÚPIŤ
Tričko s priamou potlačou PLUS, biele, bavlna

Tričko s priamou potlačou PLUS, biele, bavlna

Pánske, dámske alebo detské tričko strednej gramáže s priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 20x30cm. Parametre trička : 100% bavlna, hrúbka 160g, biela farba, veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL (dámske, pánske) alebo detské (110 cm/4 roky, 122cm/6 rokov, 134cm/8 rokov, 146cm/10 rokov). Jedinečnosť tričiek spočíva vo finálnej silikónovej úprave, vďaka ktorej majú tieto tričká množstvo benefitov: - výrazná mäkkosť - lepšia priľnavosť potlače - dosiahnutie vyššieho lesku - vyššia pružnosť vlákien - odolnosť voči žmolkovaniu - menšia krčivosť Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. 30x40 cm - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, 300 dpi, RGB - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače V základnej cene je biele bavlnené tričko s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,005 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 11,31 €/ks, od 4 ks: 10,71 €/ks, od 8 ks: 10,12 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
11.90 € /ks

KÚPIŤ
Tričko s priamou potlačou PLUS, farebné, bavlna

Tričko s priamou potlačou PLUS, farebné, bavlna

Pánske alebo dámske tričko strednej gramáže s priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 20x30cm. Parametre trička: 100% bavlna, hrúbka min. 160g, farba: čierna, červená, tyrkysová atoll, modrá kráľovská, zelená jablko, veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL (dámske, pánske), 110 cm - 4 roky, 122 cm - 6 rokov, 134 cm - 8 rokov, 146 cm - 10 rokov (detské). Jedinečnosť tričiek spočíva vo finálnej silikónovej úprave, vďaka ktorej majú tieto tričká množstvo benefitov: - výrazná mäkkosť - lepšia priľnavosť potlače - dosiahnutie vyššieho lesku - vyššia pružnosť vlákien - odolnosť voči žmolkovaniu - menšia krčivosť Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. 30x40 cm - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, 300 dpi, RGB - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače V základnej cene je čierne bavlnené tričko s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,009 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 14,73 €/ks, od 4 ks: 13,95 €/ks, od 8 ks: 13,18 €/ks. Pri potlači farebného textilu môžu vzniknúť na textile v oblasti nažehlenia farebné mapy. Toto sfarbenie nie je trvalé, je spôsobené žehlením a po prvom vypratí zmizne. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
15.50 € /ks

KÚPIŤ
Tričko s priamou potlačou SAILOR, pásikavé, bavlna

Tričko s priamou potlačou SAILOR, pásikavé, bavlna

Kvalitné tričko s prúžkom v kombinácii biela a tmavomodrá s priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 20x30cm. Parametre trička: 100% bavlna, 150 g, bielo-modrá, unisex, veľkosti: XS-2XL. Vzhľadom na vzor podkladového materiálu/textilu (pásik) je možné, že farebnosť textilu bude mierne presvitať do potlačeného motívu. Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. 30x40 cm - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, 300 dpi, RGB - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače V základnej cene je bavlnené tričko s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,009 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 16,05 €/ks, od 4 ks: 15,21 €/ks, od 8 ks: 14,36 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
16.90 € /ks

KÚPIŤ
Tričko s priamou potlačou MASKÁČ, bavlna

Tričko s priamou potlačou MASKÁČ, bavlna

Kvalitné tričko s maskáčovým vzorom v zelenej farbe s priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 20x30cm. Parametre trička: 100% bavlna, 160 g, zelený maskáč, unisex, veľkosti: XS-2XL (veľkosť M - obmedzená dostupnosť - v prípade záujmu sa prosím informujte o aktuálnej dostupnosti prostredníctvom on-line agenta). Vzhľadom na vzor podkladového materiálu/textilu (maskáč) je možné, že farebnosť textilu bude mierne presvitať do potlačeného motívu. Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. 30x40 cm - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, 300 dpi, RGB - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače V základnej cene je bavlnené tričko s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,009 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 16,05 €/ks, od 4 ks: 15,21 €/ks, od 8 ks: 14,36 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
16.90 € /ks

KÚPIŤ
Tričko POLO s potlačou A4, biele PES

Tričko POLO s potlačou A4, biele PES

Nové PES polokošele s límcom sú funkčné - majú schopnosť odvádzať vlhkosť z tela, odovzdávať ju ďalšej vrstve oblečenia alebo odparovať túto vlhkosť preč, priamo do vzduchu. Telo ostáva suché a nositeľ sa cíti pohodlne. Preto sú vhodné na šport, rekreáciu, prácu ale aj bežné nosenie. Vynikajúci vzhľad potlače termosublimačnou technológiou, potlačená časť je na dotyk rovnaká ako zvyšok trička. Vysoká vernosť farieb a odolnosť voči opakovanému praniu.Tričká sú príjemné na dotyk. Špecifikácia: 220g/m2, PES, farba biela, krátky rukáv, límec Veľkosť: S, M, L, XL Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. A3 (29,7x42 cm) - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo jpg, 300 dpi, CMYK - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače Cena zahŕňa jednostrannú potlač do veľkosti A4. V cene produktu je zahrnutá potlač do 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,005 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Dodatočná potlač druhej strany produktu je možná za doplatok. Ceny pre najbežnejšie veľkosti dodatočnej potlače (informatívny charakter): 20x30 cm: 4,20 €, 30x40 cm: 7,20 €. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 15,58 €/ks, od 4 ks: 14,76 €/ks, od 8 ks: 13,94 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
16.40 € /ks

KÚPIŤ
Dámsky top IMPRESSION s potlačou A4, biely PES

Dámsky top IMPRESSION s potlačou A4, biely PES

Moderný dámsky top z veľmi príjemného materiálu Dámske tričko so širšími ramienkami a elegantným lodičkovým výstrihom. Voľný priekrčník a prieramky začistené lemom zo základného materiálu. Členiace švy na prednom aj zadnom diele zdobia top v sedlovej časti. Mierne zúžený strih s bočnými švami. Vďaka použitému tvarovanému vláknu vhodný na šport aj celodenné nosenie. Vynikajúci vzhľad potlače termosublimačnou technológiou, potlačená časť je na dotyk rovnaká ako zvyšok trička. Vysoká odolnosť voči opakovanému praniu. Špecifikácia: funkčný materiál, 100% PES - má schopnosť odvádzať vlhkosť z tela, odovzdávať ju ďalšej vrstve oblečenia alebo odparovať túto vlhkosť preč. Veľkosť: S, M, L, XL Farba: biela Parametre grafického návrhu: grafický návrh v bežnom formáte (jpg, tiff, eps, png...) na bielom pozadí. Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. A3 (29,7x42 cm) - potlač je možné umiestniť vpredu alebo vzadu Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo jpg, 300 dpi, CMYK - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače Cena zahŕňa jednostrannú potlač do veľkosti A4. V cene produktu je zahrnutá potlač do 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,005 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Dodatočná potlač druhej strany produktu je možná za doplatok. Ceny pre najbežnejšie veľkosti dodatočnej potlače (informatívny charakter): 20x30 cm: 4,20 €, 30x40 cm: 7,20 €. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 14,58 €/ks, od 4 ks: 13,82 €/ks, od 8 ks: 13,05 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
15.35 € /ks

KÚPIŤ
Tričko MAIA AKTIV s potlačou A4, biele PES

Tričko MAIA AKTIV s potlačou A4, biele

Termotričká sú funkčné - majú schopnosť odvádzať vlhkosť z tela, odovzdávať ju ďalšej vrstve oblečenia alebo odparovať túto vlhkosť preč, priamo do vzduchu. Telo ostáva suché a nositeľ sa cíti pohodlne. Preto sú vhodné na šport, rekreáciu, prácu ale aj bežné nosenie. Vynikajúci vzhľad potlače termosublimačnou technológiou, potlačená časť je na dotyk rovnaká ako zvyšok trička. Vysoká vernosť farieb a odolnosť voči opakovanému praniu.Tričká sú príjemné na dotyk. Špecifikácia: 160g/m2, PES, farba biela, krátky rukáv Veľkosť: XS, S, M, L, XL, XXL Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. A3 (29,7x42 cm) - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo jpg, 300 dpi - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače Cena zahŕňa jednostrannú potlač do veľkosti A4. V cene produktu je zahrnutá potlač do 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,005 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Dodatočná potlač druhej strany produktu je možná za doplatok. Ceny pre najbežnejšie veľkosti dodatočnej potlače (informatívny charakter): 20x30 cm: 4,20 €, 30x40 cm: 7,20 €. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 14,58 €/ks, od 4 ks: 13,82 €/ks, od 8 ks: 13,05 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
15.35 € /ks

KÚPIŤ
Tričko Fantasy s potlačou A4, biele PES

Tričko Fantasy s potlačou A4, biele PES

Moderné termotričká z mäkkého, hladkého materiálu. Sú funkčné - majú schopnosť odvádzať vlhkosť z tela, odovzdávať ju ďalšej vrstve oblečenia alebo odparovať túto vlhkosť preč, priamo do vzduchu. Telo ostáva suché a nositeľ sa cíti pohodlne. Preto sú vhodné na šport, rekreáciu, prácu ale aj bežné nosenie. Vynikajúci vzhľad potlače termosublimačnou technológiou, potlačená časť je na dotyk rovnaká ako zvyšok trička. Vysoká vernosť farieb a odolnosť voči opakovanému praniu.Tričká sú príjemné na dotyk. Špecifikácia: 150g/m2, PES, farba biela, krátky rukáv Veľkosť: pánske: XS - 3XL, dámske: XS - XL, detské: 6, 8, 10 rokov Možnosti potlače: - plnofarebná potlač do veľkosti max. A3 (29,7x42 cm) - potlač je možné umiestniť vpredu, vzadu alebo na rukávoch Požiadavky na podklady pre potlač: - fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo jpg, 300 dpi - odporúčané rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače Cena zahŕňa jednostrannú potlač do veľkosti A4. V cene produktu je zahrnutá potlač do 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,005 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Dodatočná potlač druhej strany produktu je možná za doplatok. Ceny pre najbežnejšie veľkosti dodatočnej potlače (informatívny charakter): 20x30 cm: 4,20 €, 30x40 cm: 7,20 €. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 14,58 €/ks, od 4 ks: 13,82 €/ks, od 8 ks: 13,05 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
15.35 € /ks

KÚPIŤ

Vytvor si vlastné tričko

Tričiek nie je nikdy dosť. A originálnych tričiek s vlastnou potlačou už vôbec nie.

Neradi nosíte to, čo aj polovica mesta? Alebo beháte po obchodoch a nemôžete nájsť tričko, ktoré by bolo podľa vašich predstáv? Tak si také tričko navrhnite u nás. Môžete si naň dať potlačiť nejaký veselý motív či obľúbený citát a vtipné tričko je na svete. Skvelým nápadom sú aj spoločné tričká pre členov rodiny alebo pre kolegov na teambuilding.

 

Jednoduché alebo extravagantné tričko

Pre tých, ktorí majú radi jednoduchosť, máme tričká jednofarebné – od bielych cez rôzne farby až po čierne. Tých, ktorí majú radšej niečo extravagantnejšie a chcú okolie zaujať, osloví určite námornícke pásikavé alebo maskáčové tričko. Športovci zase iste ocenia termotričká, ktoré odvádzajú vlhkosť z tela.

Ako na potlač tričiek?

Tlač na tričká si u nás môžete objednať veľmi jednoducho a rýchlo. V našom editore si vyberiete tričko, o ktoré by ste mali záujem. Následne nahráte obrázok, ktorý na tričku chcete mať. Prípadne si priamo v našom editore len navrhnete text, ktorý vám na tričko potlačíme. Tak na čo čakať? Poponáhľajte sa a vytvorte si vlastné tričko.

Manufactured by: FaxCOPY