Darčeky pre otca na Vianoce či narodeniny | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre otca

„Otec je hlava rodiny, mama krkom a dieťa je jej srdcom.“ Či už ho voláte otec, oco, tatino, tato alebo akokoľvek inak, stále to bude jeden z najdôležitejších mužov vo vašom živote. Ukážte otcovi, ako veľmi ho máte radi originálnym darčekom, ktorý ho prekvapí a poteší. Originálny darček s fotografiou poteší každého ocina, je jedinečný a vhodný ako darček na narodeniny, meniny, darček na Deň otcov, vianočný darček, či na akúkoľvek inú príležitosť, prípadne len tak, pre potešenie.

Originálny fotodarček pre otca, tatina, tata

Nájsť najlepší darček pre otecka z našich Darčekov od srdca nie je žiadna veda. Naše originálne fotodarčeky sú ako predurčené na darovanie z lásky, od srdiečka pre toho najlepšieho tatina. Stačí si pripraviť vašu najkrajšiu spoločnú fotografiu s otcom, fotografiu miesta, ktoré má váš oco rád, obrázok, ktorý ho vystihuje, vtipný text či napríklad citát o otcovi, ktorým mu poviete, ako veľmi pre vás znamená. Následne ho nahráte do objednávky darčeka s vlastnou potlačou, ktorý sa vám hodí pre vášho otca najviac a my vám ho s radosťou vyrobíme, potlačíme podľa vašich predstáv.

Najlepší darček pre otca pokojne aj na Vianoce či k narodeninám, ktorý poteší

Vybrať ten správny darček pre otca vám môže dať zabrať. Pripravili sme preto pre vás viacero tipov na obľúbené darčeky u ocinov. U otca zabodujete vtipnou kravatou s vlastnou potlačou, otca poteší aj jedinečné pánske tričko s vlastnou potlačou na, ktoré mu môžete dať potlačiť napr. text „Som ten najlepší ocko na svete a bodka.“. Originálnym darčekom pre ocka je aj ŠPZ s vlastnou potlačou s otcovým menom. Otca určite prekvapí a poteší aj originálna vôňa do auta s vlastnou potlačou. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre ocka.

Tipy na najlepšie darčeky pre otca