Originálny darček pre psa | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre psa

Ste psíčkar a nenecháte si ujsť žiadnu príležitosť obdarovať vášho psíka? Úplne vám rozumieme, nie nadarmo sa hovorí „Pes najlepší priateľ človeka.“ Občas nás vedia domáci miláčikovia poriadne potrápiť a doslova uštvať svojou energiou, no to čo nám do života dávajú a tá bezhraničná láska psa k majiteľovi je na nezaplatenie. Obdarujte svojho psa, psíka, domáceho miláčika jedinečným darčekom s gravírovaním, či potlačou podľa seba. Darček môžete psíkovi venovať na Vianoce, na narodeniny, na „nájdeniny“ (ak máte psíka z útulku alebo ste mu zachránili život na ulici) či pokojne aj na meniny v psom kalendári.

Originálny darček pre vášho domáceho miláčika, mazlíčka, psíka

Darčeky pre vášho psíka nemusíte obmedziť len na granule, pamlsky a hračky, ktoré do 5 minút aj tak zničí. Podarujte vášmu psíkovi praktický darček prívesky s vygravírovanými alebo potlačenými údajmi, nech je na prvý pohľad jasné – ako sa volá, ku komu patrí a kde býva. V prípade, že si váš psík zabehne trošku ďalej, vždy sa k vám bez problémov vráti vďaka údajom na identifikačnej známke. Objednanie darčeka pre psa je naozaj jednoduché: stačí si pripraviť textové podklady, ktoré na identifikačnú známku, obojok, či známku na obojok pre psa chceme uviesť. My vám darček pre vášho domáceho miláčika s láskou vyrobíme.

Darček pre psa na Vianoce či k narodeninám

Personalizované darčeky sú presne to, čo pre vášho psíka hľadáte. Sú kvalitné, praktické a vydržia mu roky. Darujte vášmu psovi psiu známku s vlastným textom – hliníkový prívesok s vygravírovaným menom vášho psa, s vašim telefónnym číslom, prípadne adresou, v rôznych farebných prevedeniach a rôznych tvarov. Váš psík si veci váži a neničí ich? Darujte mu originálny vankúš s vlastnou potlačou s fotografiou vášho psíka, prípadne jeho menom alebo prezývkou. Ak chcete obdarovať psa a zároveň aj seba vyberte si originálne tričko s motívom plemena psa, ktorého máte doma a ktoré tak veľmi milujete. Vybrať si môžete z predpripravených motívov plemien psov na tričko a doplniť svoj vlastný text. Inšpirujte sa našimi ďalšími tipmi na darčeky pre psa.