Najlepšie darčeky na meniny | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky na meniny

Darček na meniny vždy milo poteší, meniny sú sviatkom, ktorý oslavujeme najčastejšie so svojimi blízkymi, hneď po narodeninách. Ak hľadáte originálny darček na meniny obdarovaného, ktorý nikdy neomrzí ste tu správne. Presne takéto vtipné a netradičné darčeky na meniny muža, či ženy, vám radi vyrobíme. Navrhnite pre oslávenca menín darček so spoločnou fotografiou alebo textom podľa seba. A aby ste na žiadne meniny nezabudli stačí, ak si mená vždy na začiatku roka vyznačíte vo svojom originálnom kalendári s vlastnými fotkami

Najlepšie fotodarčeky na meniny na oslavu menín

Na meniny sa patrí podarovať darček, ktorým oslávencovi ukážete, že ste nezabudli. K meninám môžete podarovať darček pre kamarátku, mamu, babku, otca, dedka, brata, či kohokoľvek na kom vám záleží. Najobľúbenejšími darčekmi na meniny sú darčeky s potlačeným menom obdarovanej osoby. Objednanie darčeka na meniny s vlastnou potlačou je jednoduchšie, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Na začiatok stačí vybrať vhodný darček pre vášho meninového oslávenca, následne si pripravte fotografiu, obrázok, motív, či napr. vtipný text alebo zaujímavý citát. Podklad nahrajte do objednávky darčeka na meniny. Ostatné nechajte na nás, s radosťou vám darček na meniny vyrobíme, potlačíme.

Originálne darčeky na meniny z fotografií pre ženy, mužov a deti

Darčeky s menom obdarovanej osoby na meniny alebo s inou vlastnou potlačou sú v trende. Buďte in a podarujte aj vy na meniny originálny darček, ktorý vystihuje obdarovanú osobu. Fotodarčeky sú vďaka svojej jedinečnosti ideálne darčeky na meniny pre mužov a ženy, všetkých vekových kategórií, ale aj deti. Muža ako darček na meniny potešia Tričká s vlastnou potlačou, Hrnčeky s potlačou a fotkami napr. s menom, aby si svoj hrnček s nikým nemýlil, ale tiež originálna Mikina s vlastnou potlačou. Ženu na meniny potešia darčeky akými sú Fotoobrazy a fotoplátna z vašich spoločných fotografií, Kalendáre s vlastnými fotkami napr. rodiny, ale tiež jedinečné Vankúše s vlastnou potlačou s menom obdarovanej osoby. Deti ako meninový darček poteší Pexeso z vlastných fotografií, ale aj jedinečné Puzzle z vlastnej fotky. Inšpirovať sa môžete aj našimi ďalšími tipmi na najlepšie meninové darčeky.