Originálne darčeky pre mužov | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre mužov

Nie nadarmo sa hovorí, že: „Muži sú večné deti.“, milujú hranie, zábavu a dostávanie darčekov, akýchkoľvek. Každý muž, či už otec, dedko, syn, brat, frajer, kamarát alebo manžel, si zaslúži viackrát do roka dostať parádny darček. Vo vzťahu je dôležité, aby ste nezabudli mužovi kúpiť originálny darček na Valentína a na výročie svadby/zoznámenia sa, mimo vzťahu najčastejšie kupujeme darčeky pre mužov na narodeniny, meniny a tiež obľúbené vianočné darčeky pod stromček. Aké darčeky dostávajú muži radi? Jednoznačne personalizované darčeky so svojou fotografiou, či vtipným textom, ktorý muža vystihuje alebo minimálne rozosmeje.

Najlepšie fotodarčeky pre mužov

Objednať jedinečné darčeky pre mužov je jednoduchšie, ako ste si možno mysleli. Vyberte si jeden z personalizovaných darčekov z našej ponuky. Prichystajte si vašu obľúbenú spoločnú fotografiu s mužom napr. fotku z dovolenky alebo si prichystajte rovno koláž plnú spomienok, ktorá bude vyzerať super na fotoobraze alebo v kalendári z vašich fotiek. Pripraviť si môžete aj obľúbený obrázok alebo motív muža, ktorého plánujete obdarovať. U mužov je výnimočne obľúbená aj vtipná potlač, stavte preto na vtipnú potlač alebo ak idete obdarovať partnera, stavte na originálne textové vyznanie lásky, či zaľúbený citát, ktorý váš vzťah vystihuje najviac. Najlepšie darčeky pre mužov vám radi vyrobíme. Stačí nám dodať text, fotografiu alebo obrázok, ktorý vám na darček pre muža potlačíme.

Darčeky pre mužov k narodeninám či na Vianoce

Darček s fotkou milo prekvapí aj vášho muža, stavte preto na personalizované darčeky s potlačou podľa seba, stačí len štipka kreativity. Darujte mužovi pánsku Mikinu s vlastnou potlačou s textom: „Takto vyzerá ten NAJ MUŽ na svete“. Obľúbeným darčekom pre zaľúbených mužov sú jedinečné Párové tričká s potlačou, ktoré, ak si oblečie naraz s partnerkou, hneď bude jasné ku komu patrí. Vyhľadávané darčeky pre mužov sú aj Puzzle z fotky, ktoré sú najlepším darčekom pre mužov mladých, ale pokojne aj starších, na zábavné strávenie voľného času. Každé ráno môžete mužovi vášho života spríjemniť aj pomocou Hrnčeka s vlastnou potlačou na kávu, s jednoduchým, no výstižným textom „Si ten NAJ z NAJ“. Inšpirujte sa našimi ďalšími osvedčenými tipmi na darčeky pre mužov.

Tipy na najlepšie darčeky pre mužov