FaxcopyVytvorte si puzzle

  • 1Výber produktu
  • 2Rekapitulácia
Cenová rekapitulácia
Rozbaliť
0.00

Navrhnite si puzzle s vlastnou fotografiou alebo textom. Personalizované hry z vlastných fotografií sú trendom súčasnosti. Zabávať sa pri skladaní jedinečných puzzle z fotky sa nedá ani porovnať so skladaním obyčajných puzzle, ktoré si vie kúpiť každý takmer hocikde.

Priloženie fotografie do objednávky

Objednávka je jednoduchá a zaberie Vám pár minút. Finálnu fotografiu, ktorú chcete použiť na puzzle, si pripravte vopred, pretože ju nie je možné priamo na webe pri objednávaní upravovať. Fotografia sa prikladá jednoducho, do objednávky cez tlačidlo „+ Nahrať podklady“, ako príloha v bežnom formáte, najčastejšie ide o .jpg a .png formát. Odporúčané rozlíšenie fotografie je 5 pixelov na 1 mm tlače.

Umiestnenie vlastného textu na puzzle

Okrem fotografie alebo obrázku, je možné na puzzle umiestniť aj text. Text vám na puzzle vieme umiestniť my, prostredníctvom dodatočných grafických úprav podkladov. Do finálnych podkladov k tlači si však text môžete pripraviť aj sami, ešte pred vytvorením objednávky.

Rozmery puzzle s vlastnou potlačou

Vybrať si môžete z viacerých veľkostí puzzle. Obľúbenými sú najmä praktické formáty A3 puzzle a A4 puzzle, ktoré si ľahko môžete zavesiť po poskladaní napr. aj na stenu ako obraz.

A4 puzzle z vlastnej fotografie

Formát A4 nerobí problém pri skladaní ani deťom. A4 puzzle majú rozmer 28x19 cm a zvyčajne obsahujú 70 alebo 96 dielikov. Údaj o počte dielikov je však orientačný a závisí od našich aktuálnych skladových zásob.

A3 puzzle z vlastnej fotografie

Formát A3 je pri tomto type puzzle najobľúbenejším. A3 puzzle majú rozmer 40,5x28,5 cm a zvyčajne obsahujú 120 alebo 192 dielikov. Údaj o počte puzzle dielikov je orientačný a závisí od našich aktuálnych skladových zásob.

Rozsah potlače puzzle vlastnou fotografiou

Puzzle sú potlačiteľné po celej svojej ploche, sýtymi farbami v širokom farebnom spektre. Vďaka čomu sa môžu krásne vynímať aj na stene, ako tá najkrajšia nástenná dekorácia.

Dodanie jedinečných puzzle z fotky

Puzzle dodávame rozložené a zabalené v originálnej krabičke s priehľadným vrchnákom. Vďaka tomuto dodaniu je zdvojnásobené potešenie z hry a zaručená zábava hneď od začiatku ich skladania.

Množstevné zľavy na puzzle z vlastnej fotografie

Máme pre vás skvelú správu. V prípade, že si jednorazovo objednáte väčší počet puzzle s rovnakou vlastnou potlačou, získate množstevnú zľavu. Množstevná zľava sa vzťahuje už na objednanie dvoch a viac puzzle s rovnakou potlačou.


Zvoľte počet kusov a režim platby

Počet kusov (rovnakých) :
- +
Vyberte režim platby
Voucher (kód): Overiť a pridať

V režime E-SHOP si návrh produktu a následne objednávku vytvoríte samoobslužne, rýchlo a pohodlne z vlastného počítača. Účtujeme zvýhodnené ceny platné pre náš e-shop.

Zadajte kód z vouchera, potvrďte tlačidlom OVERIŤ A PRIDAŤ. Ak je voucher platný, zaradí sa do zoznamu voucherov. Môžete použiť viac voucherov, pokiaľ chcete kúpiť viac kusov produktu. Kupóny pridávajte po jednom.