Personalizované darčeky pre sestru | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre sestru

„Mať sestru je ako mať najlepšieho priateľa, ktorého sa nemôžete zbaviť. Viete, že nech urobíte čokoľvek, stále bude stáť pri vás.“ (Amy Li). Aj tento krásny citát o sestre, vám radi potlačíme na jedinečný darček pre sestru, či už na narodeniny, meniny alebo napríklad ako vianočný darček pod stromček. Mať sestru je jednoducho dar, ukážte jej ako veľmi ju máte radi pokojne aj vo všedný deň, originálnym darčekom.

Originálny fotodarček pre najlepšiu sestru

Potešte svoju sestru originálnym darčekom na narodeniny, či na akúkoľvek inú príležitosť. Stačí si pripraviť vašu spoločnú obľúbenú fotografiu, fotografiu miesta kam raz chce vycestovať, fotografiu obľúbeného herca, milý citát, či vtipný text pri ktorom viete, že ho vaša sestra pochopí a neurazí sa. Tipy na 15 najlepších vtipných citátov vám prinášame už teraz. Následne podklady nahráte do objednávky originálneho fotodarčeka podľa vášho výberu, ktorý vám s radosťou vyrobíme a budeme sa tak spolupodieľať na prekvapení vašej najlepšej sestričky.

Nápady na originálny darček pre sestru

Darčeky, ktoré kúpite v ktoromkoľvek obchode už nie sú in. Dnes letia práve personalizované darčeky, potlačené vlastnými textami, obrázkami, motívmi, fotografiami, či citátmi. Presne takýto darček nikdy neomrzí a ocení ho aj vaša sestra. Objednajte jej napr. Dámske tričko s vlastnou potlačou s textom „Takto vyzerá tá najlepšia sestra“, originálny Fotoobraz z vašich bláznivých spoločných chvíľ, Hrnček s vlastnou potlačou „Si tá najlepšia sestra pod slnkom“, či napríklad Hliníkovú krabičku s vlastnou potlačou na šperky s krátkym ale výstižným „Si tá naj“. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre sestru.

Tipy na najlepšie darčeky pre sestru