Romantické darčeky pre priateľa či frajera | Darčekyodsrdca.sk

Darčeky pre priateľa

Váš priateľ alebo ak chcete partner či frajer si zaslúži raz za čas od vás dostať jedinečný darček. Určite nám dáte za pravdu, že vo vzťahu je dôležité nezabudnúť kúpiť poriadny darček najmä na výročie zoznámenia, narodeniny priateľa a priateľove meniny, či originálny darček na Valentína, ktorý predpokladáme strávite romanticky vo dvojici, ale tiež vianočný darček pod stromček. Aký darček priateľovi vybrať a darovať? Rozhodne personalizovaný darček s vašou spoločnou fotografiou, či vlastným jedinečným textom. Muž vášho života si zaslúži to najlepšie a najoriginálnejšie.

Jedinečný fotodarček pre priateľa, partnera, frajera

Objednať jedinečný darček pre priateľa je jednoduché, vyberte jeden z personalizovaných darčekov z našej ponuky. Prichystajte si vašu obľúbenú spoločnú fotografiu s priateľom napr. fotku z dovolenky alebo si prichystajte rovno koláž plnú spomienok, ktorá sa hodí na fotoobraz alebo do fotokalendára. Prichystať si môžete aj obľúbený obrázok alebo motív vášho priateľa. U partnerov je obľúbená aj vtipná potlač, originálne textové vyznanie lásky alebo zaľúbený citát, ktorý váš vzťah vystihuje najviac. Najlepší darček s vyznaním lásky pre priateľa vám radi vyrobíme. Stačí, ak nám dodáte text, fotografiu alebo obrázok, ktorý vám na darček pre priateľa s radosťou vytlačíme.

Darček pre milovaného priateľa aj k narodeninám či na Vianoce

Darček s fotkou milo prekvapí, stavte preto na personalizované darčeky s potlačou podľa seba. Darujte priateľovi pánsku Mikinu s vlastnou potlačou s textom: „Takto vyzerá najlepší priateľ na svete“. Obľúbeným darčekom pre zaľúbené páry sú jedinečné Párové tričká s potlačou, ak si ich oblečiete s priateľom naraz, hneď bude jasné ku komu patríte. Puzzle z fotky sú ideálnym darčekom pre zábavné strávenie spoločného voľného času vo dvojici. Každé ráno môžete priateľovi spríjemniť vďaka Hrnčeku s vlastnou potlačou na kávu, s jednoduchým, no zato výstižným textom „Milujem ťa“. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre priateľa.

Tipy na najlepšie darčeky pre frajera