Stavte na vtipnú potlač | Darčekyodsrdca.sk
16.09.2019
DarčekyOdSrdca
2019-09-16 Stavte na vtipnú potlač letného trička podľa seba      Čas čítania: 1 min.

Stavte na vtipnú potlač letného trička podľa seba

Tričko nájdeme v každej skrini, či šatníku, vlastní ho každý. Keď sa chcete pochváliť niektorým Vašim originálnym kúskom, leto je ideálnym obdobím, aby ste všetkým ukázali, aké skvelé kúsky sa skrývajú vo Vašej skrini. Ďalším dobrým dôvodom okrem leta je aj ten, že napodobeniny sa nenosia a nikto nechce byť tuctový, stavte preto na vtipnú potlač trička, či už pre seba, alebo ešte lepšie ako darček pre kamoša, frajerku, prípadne sestru, mamu či otca. Pretože byť originálny je IN.

 

Stavte na vtipnú potlač letného trička podľa seba

 

Ako vyrobiť originálne tričko s vlastnou potlačou

Potlačiť si môžete dať vlastné tričko, ktoré si prinesiete, ale môžete si tiež vybrať zo širokej škály veľkostí a farieb ktoré ponúkame my, či už to je biela, alebo čierna klasika, rôzne jednofarebné prevedenia, ale na svoje si prídu aj milovníci pásikov, či maskáčových vzorov. K dispozícii sú tiež rôzne strihy, od klasického prevedenia, tielka, pre náročnejších polo tričká a polo košele. Rovnako je možné vyberať rôzne metódy výroby – nažehľovanie či priamu potlač, v závislosti od Vašich očakávaní.

 

Stavte na vtipnú potlač letného trička podľa seba

Vtipná potlač na tričku – základ úspechu

Ako zaujať a nič nepokaziť? Možnosti sú široké, môžete použiť vlastný motív, ktorý chcete vytlačiť, ak však nemáte k dispozícii podklady v dostatočnej kvalite, radi Vám pomôžeme, buď výberom našich predpripravených motívov, alebo je možné nový motív vytvoriť aj v spolupráci s našim grafikom. A vyberať je naozaj z čoho, moderné sú nie len zaujímavé obrázkové motívy, ale tiež vtipné texty na tričkách, prípadne tričká pre páry, či dokonca tričko omaľovánka – ktoré sa po vytlačení môže vymaľovať presne podľa Vašich obľúbených farieb.

 

Stavte na vtipnú potlač letného trička podľa seba

 

Objednať tričko s vlastnou potlačou