15.06.2018

Perá či kľúčenky s fotkou: viete už, čo darujete tatkovi na Deň otcov?

Tretia júnová nedeľa už tradične patrí všetkým otcom. Chcete toho svojho prekvapiť niečím milým a nápaditým? Poradíme vám zopár tipov na darčeky, ktoré potešia oteckov v každom veku.

Topánky a darček

Maminky zbožňujú drobnosti a urobí im radosť akékoľvek milé gesto, ale s tými otcami je to o niečo náročnejšie. Majú radi praktické darčeky, ktoré zodpovedajú ich záľubám a záujmom. Treba včas nastražiť uši a pozorne počúvať, čo hovoria. Určite dostanete medzi riadkami zopár tipov a inšpirácií na vhodný darček. Ak predsa len potrebujete trošku pomôcť, tu je zopár nápadov.

Adrenalínové zážitky

Darček vo forme zážitku patrí vo všeobecnosti medzi najobľúbenejšie darčeky. Špeciálnym prekvapením pre vášho otca môže byť adrenalínová jazda na formule, zoskok padákom alebo let teplovzdušným balónom.

Pochopiteľne, ide o finančne náročnejšie darčeky. Ak však máte pocit, že práve tento rok bol vo vašom vzťahu s otcom výnimočný, prípadne sa mu chcete za niečo odvďačiť väčším darom – stavte na zážitky.

Potlače: kľúčenka s fotkou alebo originálne tričko

Ak hľadáte skutočne osobný darček, pomôžu vám potlače. Potlačiť sa dá už takmer čokoľvek od uterákov, šiltoviek až po tienidlá do auta. V prípade športovo založených oteckov sú vhodnou voľbou tričká alebo mikiny s potlačou, pre kávičkárov podložky pod hrnčeky. Praktickým darčekom sú aj kľúčenky s fotkou alebo identifikačné štítky dog tag.

Kľúčenka s vlastnou fotkou

Pošlite ho za kultúrou

Máte doma otecka, ktorý má veľa povinností a občas aj stresu? Skúste mu dať ku Dňu otcov darček v podobe lístkov na koncert alebo do divadla či do kina. Odreaguje sa od starostí a navyše si môže vybrať, či vyrazí s kamarátom alebo strávi pekný deň s vašou mamou.

Dobroty, ktorým neodolá

Ďalším výborným spôsobom, ako vyčarovať radosť v mužských očiach je dobré jedlo. Má rád sviečkovú, punčový rez a dobre vychladené pivo? V Deň otcov mu môžete splniť všetky tieto želania. Okrem toho tento jeho sviatok pripadá vždy na nedeľu, a tak máte dostatok času a priestoru niečo pripraviť.

Najvzácnejší darček – spoločné chvíle

Pri tom všetkom nakupovaní a vymýšľaní myslite aj na to, že hoci muži nie sú takí sentimentálni ako ženy, svoje deti nadovšetko milujú a chcú byť s nimi. Deň otcov je ideálny čas na to, aby ste odložili všetku elektroniku, otvorili fľašu vína a sadli si so svojím „ockom“ niekde na terase alebo balkóne.

Nezabudnite mu povedať, že ho máte radi a užite si pekný spoločný deň. Bude to jeden z najkrajších darčekov, aké mu môžete dať.

Pre tých z vás, ktorí ešte stále váhajú a premýšľajú, máme ďalšie tipy na vhodné darčeky ku Dňu otcov na našom webe, ale aj množstvo inšpirácií na blogu.

Chcem si pozrieť ďalšie tipy na darčeky s potlačou
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY