BlogBlog

23.02.2016    Čas čítania: 1 min.
Pripravili sme pre vás infografiku, z ktorej sa dozviete, ako ste u nás nakupovali fotodarčeky na sviatok zaľúbených.
19.02.2016
Už v predškolskom veku sa dieťa môže pomocou hier veľa naučiť. Stačí, keď si s ním zahráte schovávačku alebo si večer rozložíte pexeso. Zvýšiť inteligenciu u detí môžete či už kartovými, alebo inými spoločenskými hrami.
09.02.2016
Ako oživiť rodinné spomienky inak ako zastrčením fotiek do albumu? Vytvorte si alternatívne skladačky fotiek, či už kreslením, ekologickým zužitkovaním starého predmetu, alebo pomocou magnetiek, ktoré sa dajú pripnúť na chladničku.
22.12.2015
Dlho váhate nad darčekom pre svojho partnera? Čo tak mu kúpiť niečo nezvyčajné, vtipné a hravé? Tričká s potlačou vyrozprávajú vaše milé či strastiplné zážitky jednoducho a zábavne. Nastopro.
20.12.2015
Pominuli časy, keď ste boli niečím limitovaní. Dnes stačí, že vyviniete minimum úsilia a hodiny podľa vašich predstáv sú u vás na stole.
18.12.2015
Tričko s nápisom vnesie do vašej rutiny trochu spestrenia. Fotka s manželom, výlet s deťmi, bláznivé rozprávkové postavičky alebo čokoľvek, čo máte radi. Neobávajte sa, že sú takéto tričká nepraktické. So správnou starostlivosťou si ich užijete do sýtosti.
14.12.2015
Už aj vy ste sa párkrát zapotili pri rozmýšľaní nad vianočným darčekom pre rodičov? Nie je jednoduché kúpiť im niečo, čo by sa im páčilo, keď „oni skromne nič nepotrebujú”. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré by mohli fungovať.
09.12.2015
Ste názoru, že darček si môžete dopriať maximálne dvakrát do roka na narodeniny a Vianoce? To určite nie! Potešte sa čo i len maličkosťou. Zaručujeme bezprostrednú radosť a dobrý pocit. 
20.11.2015
Vytvoriť si krásny doplnok v podobe nástenných hodín s vlastnou fotkou nie je nič ťažké. Stačí vám k tomu internet, pekná fotografia a niekoľko klikov. Neveríte? Tak sa poďte pozrieť na 6-krokový manuál objednávky tohto originálneho darčeka
18.11.2015
Je pre vás zháňanie vianočných darčekov stresujúce, lebo vám rok čo rok ubúda kreativita? Jednoducho nechcete kupovať klišé, ako knihy, ponožky, peňaženku, kozmetiku, ale chcete niečo originálne? Ozvláštnite klasiku sviežim nápadom, napríklad hrnčekom s motívom, ktorý vystihne budúceho majiteľa.
Manufactured by: FaxCOPY