BlogBlog

01.03.2016
K obľúbeným veciam si prirodzene budujeme vzťah. Ako nám dokáže taký hrnček zlepšiť každodennú náladu?
26.02.2016
Váš byt charakterizuje to, kým ste. Je v podstate jedno, čo vám na stenách visí, ak to dotvára predstavu o vašom príjemnom miestečku na oddych, školu či prácu. Ak tápate, aký obraz si do bytu kúpiť, využite jeden z našich troch tipov.
23.02.2016    Čas čítania: 1 min.
Pripravili sme pre vás infografiku, z ktorej sa dozviete, ako ste u nás nakupovali fotodarčeky na sviatok zaľúbených.
19.02.2016
Už v predškolskom veku sa dieťa môže pomocou hier veľa naučiť. Stačí, keď si s ním zahráte schovávačku alebo si večer rozložíte pexeso. Zvýšiť inteligenciu u detí môžete či už kartovými, alebo inými spoločenskými hrami.
09.02.2016
Ako oživiť rodinné spomienky inak ako zastrčením fotiek do albumu? Vytvorte si alternatívne skladačky fotiek, či už kreslením, ekologickým zužitkovaním starého predmetu, alebo pomocou magnetiek, ktoré sa dajú pripnúť na chladničku.
22.12.2015
Dlho váhate nad darčekom pre svojho partnera? Čo tak mu kúpiť niečo nezvyčajné, vtipné a hravé? Tričká s potlačou vyrozprávajú vaše milé či strastiplné zážitky jednoducho a zábavne. Nastopro.
20.12.2015
Pominuli časy, keď ste boli niečím limitovaní. Dnes stačí, že vyviniete minimum úsilia a hodiny podľa vašich predstáv sú u vás na stole.
18.12.2015
Tričko s nápisom vnesie do vašej rutiny trochu spestrenia. Fotka s manželom, výlet s deťmi, bláznivé rozprávkové postavičky alebo čokoľvek, čo máte radi. Neobávajte sa, že sú takéto tričká nepraktické. So správnou starostlivosťou si ich užijete do sýtosti.
14.12.2015
Už aj vy ste sa párkrát zapotili pri rozmýšľaní nad vianočným darčekom pre rodičov? Nie je jednoduché kúpiť im niečo, čo by sa im páčilo, keď „oni skromne nič nepotrebujú”. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré by mohli fungovať.
09.12.2015
Ste názoru, že darček si môžete dopriať maximálne dvakrát do roka na narodeniny a Vianoce? To určite nie! Potešte sa čo i len maličkosťou. Zaručujeme bezprostrednú radosť a dobrý pocit. 
Manufactured by: FaxCOPY