BlogBlog

18.10.2016
Nie každý deň máme možnosť byť v kontakte so svojimi blízkymi. Partnera, súrodencov i psieho miláčika si však bez problémov môžeme vziať do ktoréhokoľvek kúta sveta.
03.10.2016
Chcete byť výnimočné, originálne a neprehliadnuteľné, no neviete si v nákupných centrách nájsť jedno jediné pekné tričko? Máme pre vás tip, ako mať také, ktoré nebude mať konkurencie. 
22.09.2016
Na chladničke mávame pripnuté rôzne papiere či pripomienky. Kedy mám ísť k lekárovi, koľkého má babka narodeniny alebo čo potrebujem kúpiť na tvarohovú štrúdlu. Chladnička sa stáva akýmsi diárom, ktorý máme stále na očiach. No čo tak ju využiť trošku kreatívnejšie? Máme pre vás niekoľko geniálnych riešení s fotomagnetkami.
15.09.2016
Aj nás zaujímalo, aké motívy sú pre ľudí „najodpudzujúcejšie”, a tak sme sa vás spýtali.
08.09.2016
Nemusíte byť profesionálnym fotografom na to, aby ste dokázali urobiť peknú fotku. Máme pre vás krátky návod, ako to zvládnete aj bez zrkadlovky, hoc aj s mobilným telefónom.
30.08.2016
Zástera môže byť tým najlepším doplnkom, aký si len viete predstaviť. V kuchyni z vás spraví hviezdnu divu. 
23.08.2016
Niekedy potrebujeme nakopnúť k práci, inokedy by sme len potrebovali zlepšiť náladu. Aj na tieto veci vám môže pomôcť vlastný hrnček s potlačou. Obohaťte ho o citát, ktorý sa vám páči a uvidíte, že vás zahreje pri srdci zakaždým, keď ho uchopíte do ruky alebo ho zhliadnete položený na stole.
16.08.2016
Na puzzle si spomíname ešte z našich detských liet. Nebolo nič zaujímavejšie, ako sa posadiť na podlahu a do noci hľadať dielik, ktorý pasuje do pravého horného rohu. No a toto unikátne dielo vyzerá ešte lepšie, keď je zarámované. Pravdupovediac, je to určite jednoduchšie, ako ho poskladať až do posledného kúsku.
09.08.2016
Doplnky tvoria dušu bytu. Bez nich je všetko akési nudné a bez života. Veď to poznáte, keď do holého bytu umiestnite zopár farebných vankúšov, čerstvé kvety či oku lahodiacu tapetu, hneď je to iné. K týmto drobným skrášleniam môžu patriť aj hodiny, ktoré dokážu vytvoriť tú najkrajšiu dekoráciu, akú si len viete predstaviť.
29.07.2016
Čo tak vymeniť stereotyp za kreatívnu domácu prácu, z ktorej, navyše, budete mať aj úžitok? Presne takto môžeme pomenovať vlastnoručné vyrobenie koberca zo starých uterákov. Znie to šialene? Až také bláznivé to nie je! Poďme sa pozrieť, ako to možno spraviť, aj keď nie ste žena v prezlečení Copperfielda.
Manufactured by: FaxCOPY