Originálne detské body s potlačou vyčarí úsmev na tvári. Navrhnite si to svoje! | Darčekyodsrdca.sk
26.01.2021
DarčekyOdSrdca
2021-01-26 Originálne detské body s potlačou vyčarí úsmev na tvári. Navrhnite si to svoje!      Čas čítania: 3 min.

Originálne detské body s potlačou vyčarí úsmev na tvári. Navrhnite si to svoje!

O detských darčekoch, ktoré potešia nielen drobcov, ale i mamičky, sme písali len nedávno na našom blogu. Pozrite sa spolu s nami na jeden z nich. Originálne detské body s potlačou si napokon môžete vyrobiť i sami. Najmä v prípade, ak vám doma behá drobec, ktorý je pre nápadité kúsky oblečenia ako stvorený.

budúca mamička drží v rukách detské body

Nebaví vás sériová výroba z obchoďáku? Detské body s potlačou si môžete vyrobiť podľa svojich predstáv

Aj vy ste sa už ocitli v humornej situácii, kedy mal kamarátkin drobec na sebe presne také isté oblečenie, ako ten váš? Nuž, pravdou je, že niekomu, kto si dá záležať na originálnych detských kúskoch, až tak do smiechu nemusí byť. Nech už je to s vami tak, či onak, detské body s potlačou sú možnosť, ako navrhnúť a vytvoriť jedinečné oblečenie pre najmenších členov rodiny. Ako na to?

 

Spoznajte svoje možnosti. Ako rýchlo a jednoducho objednať detské body s potlačou?

K tomu, aby ste si vyrobili oblečenie pre dieťatko podľa svojho gusta, nepotrebujete byť zrovna módnym návrhárom. Dnes si môžete originálne detské body s potlačou objednať online bez toho, aby ste o módnych trendoch čokoľvek vedeli. A keď z nich drobec vyrastie, pokojne sa zásobiť ďalšími.

Základom je, samozrejme, kvalitný slovenský výrobok, ktorý vášmu drobcovi vďaka 100% bavlne dopraje ten najvyšší komfort aj v prípade, ak je jeho pokožka o niečo citlivejšia. Stačí už len dobrý nápad, chvíľka kreatívy za monitorom počítača a detské body vám doručí kuriér až k vám domov už v priebehu niekoľkých dní.

 

Čo potlačiť na detské body? Fantázii sa medze nekladú, ak však neviete, inšpirujte sa

Dobrou správou je, že sa skutočne nemusíte obmedzovať. Fotka s grimasou, roztomilý úsmev, karikatúra či obrázok obľúbeného rozprávkového hrdinu vyniknú na oblečení pre bábätko zaručene. Pokojne ich môžete doplniť nápisom alebo nechať vyniknúť len ten. Vtipné hlášky, prvé skomolené slová alebo milé prezývky sú zárukou, že na vašom drobcovi budú môcť všetci oči nechať.

Tu je pár inšpiratívnych príkladov, ktoré povýšia detské body s potlačou na jedinečný kúsok.

 

   

 

Návod: Ako vyrobiť detské body s potlačou? Zahrajte sa na návrhára alebo zverte ich výrobu do rúk profesionálom

Máte už predstavu, ako by mali body pre vášho drobca vyzerať? S jednoduchým grafickým editorom si poradíte aj v prípade, ak nemáte s počítačovým kreslením žiadne znalosti.

Vybrať si môžete aj z množstva voľne dostupných grafických programov, kde nájdete predvolené šablóny. Do nich jednoducho dosadíte zvolený text alebo fotografiu. Vďaka predvoleným filtrom doladíte detaily fotky a grafické podklady pre potlač sú hotové. Skôr, než sa však na túto misiu podujemete, nezabudnite si preveriť technické parametre potlače.

Obrázok alebo nápis by sa mal zmestiť na potlačiteľnú plochu o veľkosti 20x30 centimetrov. Aby pri výrobe neprišlo k neželaným orezom, doporučujeme uvedenú plochu nepresiahnuť. Hotovú grafiku by ste mali dodať vo formáte .png alebo .tiff.

Ak si však netrúfate alebo takéto úlohy radšej prenechávate profesionálom, radi vám s návrhom na detské body s potlačou pomôžeme. Stačí, ak nám popíšete vaše požiadavky alebo ideu a my vám vytvoríme návrh na mieru. Od originálnych detských body s krátkym alebo dlhým rukávom vás delí už len krátky čas, kým vám ich vyrobíme a doručíme priamo domov.

Máte už dosť tuctového oblečenia z obchodu, v ktorom nakupujú navyše aj vaše známe v okolí? Veríme, že si vďaka nášmu návodu dokážete navrhnúť jedinečné detské body, v ktorých váš drobec skutočne vynikne.

 

Také detské body chcem