Často kladené otázky | Darčekyodsrdca.sk

Darčekové poukážky a "faxáče"

Aké ponúkame darčekové poukážky, ako a kde si ich môžete obstarať

Môžem si u vás objednať ako darček darčekovú poukážku s kreditom?

Áno, ponúkame aj darčekové poukážky (v papierovej forme) v hodnote 5 EUR, 10 EUR alebo 20 EUR.

Poukážky sa dajú pouižiť ako univerzálny darček, ak neviete ihneď vybrať, čo by obdarovaného najviac potešilo. Poukážky pklatia na celý náš sortiment tovaru či služieb a to ako pri bežnom nákupe v predajniach, tak aj pri on-line nákupoch v našom e-shope. Použiť sa dajú veľmi jednoducho - poukážku buď predložíte pri platení v predajni alebo zadáte jej kód v záverčnom kroku nákupu v e-shope.

Zakúpiť sa dajú za nominálnu hodnotu osobne v každej našej predajni alebo tiež on-line prostredníctvom nášho e-shopu alebo aj proste napísaním e-mailu.

Platnosť poukážok je vždy najmenej 1 rok (poukážky emitujeme v priebehu roka s platnosťou vždy do konca toho nasledujúceho).

 

 

Dostal som "faxáč". Čo to je a ako to môžem využiť?

Faxáč je špecifický druh darčekovej poukážky v hodnote 1 EUR a dá sa použiť, rovnako ako bežná darčeková poukážka, na nákup tovaru či služby v rámci našej kompletnej ponuky či už osobne v predajni alebo v e-shope.

Faxáče obvykle dávame ako odmenu verným zákazníkom v rámci rôznych akcií a kampaní, prípadne tiež aj ako formu malého zodosťučinenia (samozrejme okrem náhrady samotnej ujmy), ak sme v niečom vo vzťahu k zákazníkovi pochybli.

Pri nákupe je možné použiť aj väčší počet faxáčov, prípadne ich kombinovať s darčekovými poukážkami či inými formami platby (hotovosť, platobná karta atď.). Použiť sa dajú veľmi jednoducho - faxáče buď predložíte pri platení v predajni alebo zadáte ich kódy v záverčnom kroku nákupu v e-shope.

Platnosť faxáčov je vždy najmenej 1 kalednárny rok.