Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Odznak s vlastnou potlačou

Odznak s vlastnou potlačou ponúka úžasnú príležitosť ako vyjadriť svoj názor alebo osobnosť.

Môžete si naň nechať potlačiť obľúbený citát alebo iný motív. Odznak poslúži napríklad aj ako originálna menovka na rozličné podujatia alebo pre zamestnancov do vašej firmy.

Odznak má priemer 5 cm a prichytáva sa špendlíkom.

Cena od 3.50
Odznak s vlastnou potlačou
image

Tento produkt si už kúpilo 573 zákazníkov.

Tento produkt celkovo hodnotili 2 zákazníci

Odznak s vlastným motívom

Odznak s vlastným motívom

Odznak v tvare kruhu s vlastnou fotografiou alebo obrázkom, skvelý doplnok alebo personalizovaný darček. priemer: 50 mm uchytenie: špendlíkom materiál: kov Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 3,33 €/ks, od 4 ks: 3,15 €/ks, od 8 ks: 2,98 €/ks. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 5,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
3.50 € /ks

KÚPIŤ
image
image
Lucia, 25.01.2018
Odznak s vlastným motívom
Kupované 50 ks na firemné účely, splnilo očakávania.
image
image
Gabi, 17.03.2018
Odznak s vlastným motívom
Úžasné!

Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY