Nástenné hodiny s vlastnou fotkou

Do skupiny obľúbených fotodoplnkov do domácnosti pribudol ďalší jedinečný kúsok.

Fotohodiny sú určite zaujímavý a štýlový doplnok, ktorý zapadne do každej domácnosti - či už sa jedná o kuchyňu, obývačku alebo detskú izbu. Hodiny sú vyrobené z lesklej hliníkovej platne, v ktorej je osadený hodinový strojček Quartz. Uchytenie na stenu je zabezpečené pomocou háčika. Ciferník a farbu čísel si navrhnete sami, aby táto dekorácia čo najviac zapadla do vášho interiéru. Nástenné fotohodiny ponúkame v dvoch prevedeniach - okrúhle alebo štvorcové.

Cena od 20.50
nástenné hodiny s vlastnou fotografiou
Nástenné ALU fotohodiny s potlačou, štvorcové

Nástenné fotohodiny

Nástenné hodiny z lesklej hliníkovej platne s vlastnou fotografiou, s možnosťou uchytenia na stenu. Farbu a vzhľad ciferníku si navrhujete sami. Hodinový strojček Quartz, napájanie prostredníctvom 1x AA batérie. Batéria nie je súčasťou balenia. rozmer : 28,5 x 28,5cm materiál: hliníkový plech Balené v kartónovej krabici. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY". Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 3,00 € s DPH.
20.50 € /ks

KÚPIŤ
Nástenné ALU fotohodiny s potlačou, okrúhle

Nástenné fotohodiny s potlačou, okrúhle

Do skupiny obľúbených domácich fotodoplnkov pribudol ďalší luxusný a jedinečný kúsok! Okrúhle nástenné hodiny z lesklej hliníkovej platne s vlastnou fotografiou, s možnosťou uchytenia na stenu. Hodinový strojček Quartz, napájanie prostredníctvom 1x AA batérie. Batéria nie je súčasťou balenia. priemer: 28,5 cm materiál: hliníkový plech Balené v kartónovej krabici. Možnosť vyhotovenia obrazu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY". Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 3,00 € s DPH.
23.60 € /ks

KÚPIŤ