Naše nápady na valentínsky darček | - Služby
19.01.2018
DarčekyOdSrdca
2018-01-19 Naše nápady na valentínsky darček      Čas čítania: 2 min.

Naše nápady na valentínsky darček

Strom v tvare srdcaNiektorí tento sviatok milujú a iní ho v obľube nemajú – sviatok svätého Valentína. Mnoho ľudí si myslí, že Valentín pochádza z Ameriky, no tak to nie je. Nebudeme sa tu teraz veľmi ňúrať v histórii, ale tento sviatok pochádza z Talianska a oslavujeme ho podľa kňaza, svätého Valentína, ktorý
i napriek zákazu sobášil zaľúbené páry.

To je celkom pekné a romantické, čo poviete? Samozrejme, lásku a náklonnosť by sme si mali prejavovať po celý rok, ale ruku na srdce – koľkí z nás to tak v dnešnej uponáhľanej dobe robíme? Prečo si teda nedať aspoň jeden deň naozaj záležať a nepotešiť svoju spriaznenú dušu? No a potom je tu aj zopár jedincov, ktorí v tento deň oslavujú svoje meniny. Možno naše nápady na valentínsky darček teda poslúžia aj ako darček k meninám.
 

Pásikavé tričko s vlastnou potlačou

1. Niečo pre módnych maniakov

Ak ten, pre koho potrebujete darček, miluje "prechádzky" po obchodných centrách, jeho najobľúbenejšou reláciou sú Nákupné maniačky a pokiaľ neviete, kto je Coco Chanel či Gorgio Armani, automaticky vás maže zo zoznamu priateľov, potešia ho originálne kúsky do šatníka.

Nápadom sa medze nekladú! Môže to byť maličkosť v podobe odznaku s obľúbenou ikonou alebo vojenských známok s obľúbeným mottom. Siahnuť môžete aj po tričku s vlastnou potlačou, ktoré sa s originálnym motívom ľahko stane nosným prvkom outfitu.

Chcem darovať tričko s potlačou

 

 

 

2. Niečo pre zveľaďovateľov hniezdočkaVankúš v tvare srdca s potlačou

Listuje vaša polovička neustále v katalógu švédskeho domu s nábytkom alebo sa nevie odtrhnúť od nového čísla časopisu o bývaní? A o feng shui už nechcete ani počuť? Nejaká drobnosť do interiéru potom bude to pravé orechové. Ak obľubuje technické vychytávky, páčiť by sa jej mohla 3D LED lampa, ktorú si môžete vybrať aj v špeciálnom valentínskom prevedení.

Ak si skôr rada vaše hniezdočko užíva a leňoší, určite neodolá vankúšiku, na ktorý jej necháte vytlačiť vašu spoločnú fotku. Prípadne sa jej zíde aj šáločka vyrobená na mieru pre ňu, z ktorej budú čaj či káva chutiť vždy najlepšie.

Chcem darovať vankúš s potlačou

 

 

 

Pexeso z fotiek3. Niečo pre hravé povahy

Či už ide o vášnivého drtiča počítačových hier alebo majstra v šachu, znamená to, že hravosť je mu blízka. Pre takýchto ľudí je najlepším darčekom taký, pri ktorom treba vyvinúť aj nejakú aktivitu. A nemusí to byť práve maratónsky beh. :)

Čo tak prekvapiť vášho milého alebo milú pekným pexesom, na ktorom budú vaše spoločné fotografie? Ak je to podľa vás príliš "sladké", môžete použiť len fotky miest, ktoré ste spolu navštívili, prípadne portréty postáv z vašich obľúbených filmov alebo seriálov. No a ak sa v ňom skrýva aj kúsok kreativity, je tu preňho obľúbené vyfarbovacie tričko, pri ktorom sa skvelo odreaguje.

Chcem darovať pexeso z fotiek

 

 

Extra tip:

Pri príležitosti sviatku lásky sme si pre vás pripravili zľavu na tieto a ďalšie vybrané produkty vo výške 28 % (počítajte s nami: 14 x 2 = 28)

Táto ponuka platí od 19. 1. do 15. 2. 2018.

Chcem si pozrieť produkty v akcii

 

 

Naše nápady na valentínsky darček