Hodnotenie produktu a objednávky: Tričko | Darčekyodsrdca.sk
14.05.2015
DarčekyOdSrdca
2015-05-14 Hodnotenie produktu a objednávky: Tričko      Čas čítania: 3 min.

Hodnotenie produktu a objednávky: Tričko

Tričko s vlastnou potlačou je originálna vecička, ktorá umožňuje prezentáciu vlastného názoru, postoja, myšlienky alebo akéhokoľvek obľúbeného motívu. Zároveň je to zaujímavý a originálny kúsok do šatníka, ktorý nemá nikto iný.

Keďže som aj ja zatúžila po niečom originálnom „na seba“, pustila som sa do objednávky trička s vlastným motívom od FaxCOPY. Výhodou bolo, že som nemusela nikam ísť, keďže trčko si môžem sama navrhnúť aj online.

Výber trička

Pred samotným návrhom trička je potrebné zvoliť si najprv počet kusov, prevedenie, strih (dámsky/pánsky/detský), veľkosť (k dispozícii je tabuľka veľkostí) a farbu. Na výber máte z množstva rôznych farieb, ale farby nie sú na obrázku také, aké sú potom reálne. Napríklad ja som si vybrala čierne tričko a nižšie na obrázku vidno, že zobrazené bolo skôr tmavo sivé. Predpokladám, že farby sú teda len ilustračné a je to asi aj preto, aby bolo dobre vidno obrysy trička, výstrih atď.

Výber trička online, FaxCOPY

Návrh trička

V ďalšom kroku pristúpite k návrhu trička. Môžete si nastaviť umiestnenie potlače, doplniť text alebo piktogram atď. Potlačiť si môžete nechať prednú stranu (hruď), zadnú stranu (chrbát) alebo rukávy.

Samotná tvorba trička bola v mojom prípade veľmi jednoduchá. Rozhodla som sa pre maďarský nápis „Nem mindenki engedheti meg magának azt a LUXUSt, ami nekem van“, čo v preklade znamená „Som LUXUS, ktorý si môže dovoliť len málokto“. Aby som slovo „LUXUSt“ zvýraznila, chcela som naň použiť inú farbu s čím bol trošku problém, nakoľko pri vkladaní jedného textu môžete použiť iba jednu farbu, ktorá je jednotná pre všetky slová i písmená. Tento problém som veľmi rýchlo vyriešila pridaním ďalšieho textu, ktoré obsahovalo iba slovo inej farby, teda „LUXUSt“. Text bielej farby som teda rozdelila do niekoľkých riadkov. Tam, kde som chcela dať slovo „LUXUSt“ som vynechala medzeru, do ktorej som vložila novo vytvorený text – slovo inej farby. Tento text som navrhla na prednú i zadnú stranu. 

Návrh trička online, FaxCOPY

Objednávka trička

V poslednom kroku objednávky sa zobrazia obrázky trička s navrhnutou potlačou. Tričko je zobrazené zo všetkých strán.

Náhľad návrhu trička, FaxCOPY

Takisto je k dispozícii cenová rekapitulácia, aby mal zákazník prehľad o jednotlivých položkách, z ktorej sa skladá celková cena za tričko.

Tričko je doma

Tričko som si prevzala v nitrianskej predajni FaxCOPY. Bolo dôkladne poskladané a zabalené. Kvalita trička je štandardná, materiál je príjemný. Čo sa týka potlače, pôsobí takisto kvalitne, je bez rôznych pukliniek či farebných odchýlok. Avšak i tak je asi vhodnejšie pranie trička naruby. 

Zhrnutie

Moje tričko aj po niekoľkých praniach drží svoj tvar, farba textu sa nezmenila a potlač je stále výrazná. Samozrejme, také tričko často upúta pozornosť môjho okolia. Tým, ktorí vedia po maďarsky, vyvolá na tvári úsmev a tí, ktorí nápisu nerozumejú, sú zvedaví a chcú vedieť, čo text znamená. 

Výhody

  • Možnosť vyjadriť svoj názor, postoj alebo poukázať na niečo pre vás významné
  • Originálny darček pre niekoho blízkeho
  • Tričko si navrhnete online
  • Možnosť vybrať si svoju veľkosť (S – XXL), vhodný strih a široká škála farieb trička
  • Viac možností umiestnenia potlače (hrudník, chrbát, rukávy)
  • Kvalita trička i potlače
  • Náhľady trička (všetkých jeho strán) s navrhnutou potlačou

Nevýhody

  • Cena trička sa mení v závislosti od potlače – v základnej cene je potlač jednej časti trička. Ak si zvolíte potlač viacerých častí (napr. hrudník + chrbát), tak sa cena zvyšuje. 
  • Vložený text môže byť len jednej farby. Ak chcete použiť v rámci jedného textu viaceré farby musíte si text rozdeliť a vkladať jeho jednotlivé časti zvlášť.
  • Tričko s inou technológiou potlače (nažehlením) a potlač na vlastné tričko nie je možné navrhnúť online, avšak stále je možnosť objednať si ho e-mailom.

Fotogaléria

1. Tričko je doma – ešte zabalené

Tričko je doma - ešte zabalené, FaxCOPY

2. Tričko – potlač na hrudníku

Tričko - potlač na hrudníku, FaxCOPY

3. Tričko – potlač na chrbte

Tričko - potlač na chrbte, FaxCOPY

4. Tričko – oblečené

Tričko - oblečené na postave, FaxCOPY

5. Detail potlače

Tričko - detail potlače, FaxCOPY

6. Návod na oštetrovanie textilu

Návod na ošetrovanie textilu FaxCOPY

Autor: Katarína Sládečková, 14. 5. 2015