Vianočné inšpirácie na darčeky | Darčekyodsrdca.sk
14.11.2016
DarčekyOdSrdca
2016-11-14 Vianočné inšpirácie na darčeky      Čas čítania: 2 min.

Vianočné inšpirácie na darčeky

I keď  sa to možno nezdá, Vianoce sú tu čo nevidieť. Aby vám výber darčekov nespôsoboval ďalšie vrásky na čele, prinášame zopár tipov na milé drobnosti, ktoré by sa vám mohli hodiť.

Tričko omaľovánka s fixami

Najprv niečo z našich noviniek na Darčekyodsrdca.sk:

 

1. Tričko omaľovánka + fixky

Tričko, ktoré nie je len tričko, ale ako aj názov napovedá...je to tiež omaľovánka. Vybrať si môžete dámske, pánske, detské a k tomu z 33 motívov na vyfarbenie. Je to zábava, relax, proste paráda. A aj my vás pred Vianocami chceme trošku potešiť, takže fixky na vyfarbovanie (až 10 farieb!) vám k tričku teraz venujeme zadarmo (darček nie je násobný). Šťastné a veselé. :)

Chcem tričko omaľovánka

 

 

Peňaženka s potlačou, Darčekyodsrdca.sk

 

2. Peňaženka s potlačou

Máte radi originálne kúsky alebo niekoho takého poznáte? Potom ho určite zaujme peňaženka, na ktorú si môže nechať potlačiť, čo sa mu páči. Môže to byť fotka priateľa/priateľky, rodiny, domáceho maznáčika či obľúbenej hudobnej skupiny. Fantázii sa medze nekladú a super je, že peňaženka je univerzálna, takže sa hodí pre mužov aj ženy. Vybrať si môžete čierne, béžové alebo červené prevedenie.

Chcem túto peňaženku

 

 

 

Zápisník s potlačou, Darčekyodsrdca.sk

3. Zápisník s potlačou

Veľa ľudí si povie, že nový rok začne s čistým štítom. A čo tak aj s čistým a novým zápisníkom? Náš zápisník je ale výnimočný, lebo na jeho dosky vám potlačíme taký motív, aký si sami vyberiete. Vybrať si môžete väčšiu alebo menšiu verziu zápisníka. Opäť sa jedná o univerzálny kúsok, ktorým potešíte ženu aj muža. Charakter zápisníka určí samotná potlač. :)

Ten zápisník musí byť môj

 

 

 

 

Hracia šálka Darčekyodsrdca.sk4. Hracia šálka s potlačou

Tvrári sa ako obyčajná šálka, ale keď ju zdvihnete zo stola, zahrá vám veselú melódiu. Síce si teraz môžete vybrať jedine svadobnú melódiu alebo "Happy birthday" song, ale isto sa nájde kopec oslávencov aj v tomto zimnom období. A ak náhodou nie, tak tu stále máme kopec iných hrnčekov. Tie síce budú ticho (čo niekto možno ocení ešte viac :)), ale zase si môžete vybrať rôzne tvary a veľkosti. Do pozornosti dávame magickú šálku, ktorá potlačený obrázok odhalí až keď ju naplníte teplým nápojom.

Chcem niektorý z hrnčekov

 

 

 

 

No a ak by ste radšej nejakú už osvedčenú klasiku, tak si pozrite napríklad:Nástenný kalendár s vlastnými fotkami, Darčekyodsrdca.sk

 

5. Kalendár s vlastnými fotkami

Kalendár s vlastnými fotkami je ideálny darček na začiatok roka. Vybrať si môžete kalendár na stenu, na stôl, na chladničku vo forme magnetky... Možností je neúrekom, lebo v ponuke máme viacero šablón a kalendár si môžete prispôsobiť okrem vloženia vlastných fotiek aj doplnením svojich textov alebo piktogramov. A ešte niečo – ak by sa vám kalendár predsa len nehodil na začiatok roka, ten náš si môžete nastaviť od hociktorého mesiaca v roku. ;)

Chcem parádny kalendár

 

 

 

Fotoobraz s detičkami vo vianočných čiapkach, Darčekyodsrdca.sk

 

6. Fotoobraz

Nepoznáme nikoho, koho by nepotešil fotoobraz. Samozrejme, pokiaľ zvolíte vhodný motív. Treba vedieť odhadnúť, či dotyčného poteší fotka detičiek, krajinky alebo niečo abstraktné... Obraz s vlastnou fotkou patrí už dlhodobo medzi naše bestsellery. ;) Rozmer je variabilný, vyberte si niektorý zo štandardných rozmerov alebo nastavte svoj vlastný.

Fotoobraz sa mi zíde

 

 

 

Nenašli ste tu, čo ste hľadali? Toto je len zopár tipov z našej ponuky. Darčekyodsrdca.sk ponúkajú oveľa viac, nakuknite do našej kompletnej ponuky. :)

Chcem si pozrieť všetky produkty