Vianoce 2018 s Darčekmi od srdca | Darčekyodsrdca.sk
05.11.2018
DarčekyOdSrdca
2018-11-05 Vianoce 2018 s Darčekmi od srdca      Čas čítania: 2 min.

Vianoce 2018 s Darčekmi od srdca

Vianoce sú za dverami a  preto vám prinášame zopár tipov a inšpirácií, ktoré sa môžu hodiť pri výbere toho správneho vianočného darčeka.

A pozor, každý zákazník pri nákupe akéhokoľvek tovaru a služieb nad 5 € získava od nás milú pozornosť – vianočnú menovku na darček.

 

Výber darčekov na Vianoce

Vyberáme pre vás z ponuky našich aktuálnych noviniek. Ponuka je rôznorodá a iste si vyberie každý – od najmenších až po tých najväčších.


1fotoobraz. Prémiový fotoobraz

Originálny darček - prémiový fotoobraz s vašou fotografiou a výnimočne čistým spracovaním. Kvalitné plátno, krásne farby a vaše fotografie vytvoria jedinečný obraz vo vybraných veľkostiach. 

Krásna dekorácia v podobe vlastnej alebo umeleckej fotografie, ktorú si v prípade, že nemáte žiadnu vlastnú fotku, môžete vybrať z galérie umeleckých fotografií.

 

chcem si pozrieť prémiový fotoobraz

 

 

 


Vianoce 2018 s Darčekmi od srdca2. Fotokalendár

Kalendáre s vlastnými fotkami sa u nás stále tešia veľkej obľube. V ponuke máme kalendáre nástenné, stolové, plagátové (postery), vreckové či kalendáriky vo forme fotomagnetky. Vybrať si môžete z množstva krásnych šablón, vyznačíte si významné udalosti alebo pridáte veselé piktogramy.

 

chcem si pozrieť kalendáre

 

 

 

hrnček

 

3. Hrnček s omaľovánkou

Darček vždy po ruke. Hrnček a omaľovánka v jednom. Hrnček z matného mliečneho skla s motívom omaľovánky. Buďte kreatívny, zrelaxujte a vytvorte si svoj vlastný originál.

 

chcem si pozrieť hrnček s omaľovánkou

 

 

 

ploskačka

 

4. Náprsná fľaša

Elegantný darček hlavne pre pánov. Ploskačka je vyrobená z kvalitného nerezu, má skrutkovací uzáver. Povrch je farebný, pričom farba textu je strieborná.

 

chcem si pozrieť náprsnú fľašu

 

 

 

 

domino5. Domino

Niečo pre zábavu a voľný čas strávený s rodinou. Jedinečné obrázkové domino vytlačené odolnou UV- technológiou na plexisklo. Domino obsahuje 28 kociek s rozmermi 35 x 70 mm.

K výrobe je potrebných 7 fotiek, alebo iných motívov podľa vlastného výberu.

 

chcem si pozrieť domino

 

 menovky6. Vianočné menovky

Hľadáte originálny spôsob ako označiť darčeky na Vianoce pre svojich blízkych? Jednoduché a pritom elegantné riešenie v podobe vianočných menoviek z drevenej preglejky je určite to pravé.

Spod stromčeka na stromček. Po rozbalení darčekov môžete menovky použiť ako vianočné ozdoby. Sada pozostáva zo 4 kusov

 

chcem si pozrieť vianočné menovky

 

 

 

 

 

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Toto bolo len zopár tipov z našej ponuky. U nás toho ale nájdete oveľa viac, tak neváhajte a pozrite si aj ďalšie inšpiratívne darčeky.

chcem si pozrieť všetky produkty

 

 

 

Podmienky a obsah vianočnej akcie

  • Pri nákupe nad 5 € s DPH (vrátane) získava zákazník darček – vianočnú menovku na darček.
  • Akcia platí pri nákupe akéhokoľvek tovaru a služieb pri platbe v kamenných predajniach
  • Akcia platí pri okamžitej platbe v pokladni (v hotovosti alebo kartou) alebo platbe vopred za maloobchodné alebo e-shopové ceny.
  • Darček nie je násobný, tzn. pri akejkoľvek jednorazovej platbe nad 5 € s DPH má zákazník nárok na 1 darček, napr. platba 28,50 € = 1 darček.

 

pravidlá a podmienky akcie