Darčeky inšpirované vami - VIANOCE 2017 | Darčekyodsrdca.sk
03.11.2017
DarčekyOdSrdca
2017-11-03 Darčeky inšpirované vami - VIANOCE 2017      Čas čítania: 3 min.

Darčeky inšpirované vami - VIANOCE 2017

I keď sa to možno nezdá, sviatky nám čoskoro zaklopú na dvere. Tak už je najvyšší čas začať rozmýšľať nad vianočnými darčekmi, čo poviete? Vo FaxCOPY sme si pre vás preto pripravili niekoľko tipov na vianočné darčeky a doplnky, ktoré vašich blízkych určite potešia.

V ponuke máme, samozrejme, všetky vaše obľúbené produkty ako fotoobraz, šálky alebo teraz veľmi aktuálny kalendár s vlastnými fotkami, ale tiež sme do nej zaradili niekoľko horúcich noviniek. Okrem toho sme si pre vás pripravili aj akciu, počas ktorej od nás dostanete k nákupu darček. Ak vás zaujíma viac, čítajte ďalej. :)

 

Výber darčekov na Vianoce

Tak, ktoré sľúbené vianočné darčeky sme si pre vás pripravili? Vyberáme pre vás najmä tie nové a originálne kúsky.
šesťuholníkový fotoobraz


1. Fotoobraz hexagón

Štandardné fotoplátno už určite poznáte, ale čo poviete na fotoobraz v unikátnom šesťuholníkovom tvare? Ponúkame ho vo variantoch SINGLE (1 šesťuholníkový fotoobraz), FAMILY (4 šesťuholníkové fotoobrazy) alebo BIG FAMILY
(6 šesťuholníkových fotoobrazov). Spojením viacerých fotoobrazov vytvoríte krásne koláže alebo zaujímavé série obrázkov.

Chcem si pozrieť fotoobraz hexagón 

fotokalendár

 


2. Fotokalendár

Kalendáre s vlastnými fotkami sa u nás stále tešia veľkej obľube. V ponuke máme kalendáre nástenné, stolové, plagátové (postery), vreckové či kalendáriky vo forme fotomagnetky. Vybrať si môžete z množstva krásnych šablón, vyznačíte si významné udalosti alebo pridáte veselé piktogramy. Výhodou je, že fotokalendár môže začínať akýmkoľvek mesiacom v roku a nemusí to byť práve január. :)

Chcem si pozrieť fotokalendáre

 

 

 

 

Plechový smaltovaný hrnček s vlastnou potlačou

3. Plechový hrnček

Tak toto je niečo pre milovníkov tradícií. :) Pamätáte si ešte, ako vám babka zohrievala mlieko v starom smaltovanom plecháčiku? Teraz si detstvo môžete pripomenúť alebo potešiť práve vašu babičku, ktorej plecháčik už možno doslúžil. Na plechový hrnček vám potlačíme čo len budete chcieť.

Chcem si pozrieť plecháčik

 

 

 

Ruksak s vlastnou potlačou

 

 

4. Ruksak s potlačou

Po plátennej taške a taške cez rameno sme do ponuky zaradili aj štýlové ruksaky s vlastnou potlačou. Potlačiteľná je vždy klopa ruksaku, ktorá sa prichytáva suchým zipsom. V ponuke máme tri typy: ruksaky TORI a MILO, ktoré poslúžia skôr deťom, a batôžtek KAVI, ktorý sa zíde aj dospelým. Vybrať si môžete z viacerých farieb.

Chcem si pozrieť tašky a ruksaky

 

 

zápisník s dreveným obalom

 


 

5. Zápisník s dreveným obalom

Nádherný zápisník A6 s doskami vyrobenými z drevenej preglejky si môžete vybrať s čistými alebo linajkovými listami. Je ideálnym darčekom pre tých, ktorí sú radi bližšie k prírode a obľubujú produkty spojené s prírodou. Či už ste študent alebo obchodník na cestách, ktorý si potrebuje zapisovať poznámky či nápady, náš zápisník dýchajúci drevom vám istotne poslúži.

Chcem si pozrieť zápisník

 

 


 

Vianočné ozdoby

6. Vianočné ozdoby

Aktuálnou novinkou týchto vianoc sú aj naše originálne vianočné ozdoby. Sami si vyskladáte sadu 6 kúskov, vybrať si môžete buď plexi farebné veselé ozdoby alebo drevené ozdoby, ktoré sa hodia najmä k výzdobe v tradičnom štýle. :) Pozrite si, aké motívy sme si pre vás pripravili.

Chcem si pozrieť vianočné ozdoby

 

 

 

 

Samozrejme, toto nie je všetko. :) V našej ponuke je toho omnoho viac. Pre vinárov tu máme vínko v originálnej fľaši, pre hravé povahy puzzle alebo pexeso s vlastnými fotkami a pre milovníkov moderných vychytávok LED lampu. Vyberie si určite každý.

Chcem si pozrieť všetky produkty v akcii

 

 

 

Podmienky a obsah vianočnej akcie

  • akcia platí od 3. 11. do 31. 12. 2017 alebo do minutia darčekov
  • pri kúpe vybraných produktov získa zákazník darček k nákupu (vyrezávanú drevenú ozdobu a k tričku s omaľovánkou fixky na vyfarbenie)
  • akcia platí pri nákupe v kamenných predajniach i pri nákupe v eshope www.faxcopy.sk alebo www.darcekyodsrdca.sk pri osobnom odbere v kamenných predajniach (platba vopred alebo platba priamo v pokladni)
  • darček nie je násobný (pri kúpe viacerých rovnakých produktov má zákazník nárok na jeden darček)
  • akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami (Zľavomat, ISIC, ITIC...)
  • Zoznam produktov, na ktoré sa akcia vzťahuje, ako i úplné znenie podmienok akcie, si môžete pozrieť nižšie

 

Chcem si pozrieť podmienky akcie

 

 

Darčeky inšpirované vami - VIANOCE 2017