27.01.2017
2017-01-27 5 tipov na valentínsky darček      Čas čítania: 3 min.

5 tipov na valentínsky darček

Človek si ani nestačil vydýchnuť po Vianociach, je rád, že výber vianočných darčekov už má za sebou... Zrazu je tu však 14. február a mozgové závity opäť dostávajú zabrať, lebo potrebujeme vymyslieť darček k sviatku zaľúbených.

My sme si pre vás pripravili 5 tipov na valentínske darčeky, ktorými určite nič nepokazíte. Je ich totiž možné "ušiť" priamo pre vašu polovičku. A viete čo je ešte fajn? Že ich vlastne nemusíte darovať len z tej partnerskej lásky, ale môžete nimi potešiť aj niekoho, kto je práve single alebo obľúbeného rodinného príslušníka. Veď Valentín už dávno nie je len o tých zamilovaných a môžete si ho užiť aj keď práve nikoho do páru nemáte. ;)

 

Dvojica saténových vankúšov s potlačou

1. Vankúš s vlastnou potlačou

Vankúšik s vlastným motívom stále patrí medzi obľúbené darčeky na Valentína. Potlačiť naň môžete svoju fotku, aby vás najbližší mal stále pri sebe. Môžete to ale poňať aj menej egocentricky :) a zvoliť spoločnú fotku, prípadne fotku domáceho maznáčika alebo obľúbenej hudobnej skupiny.

V ponuke máme viaceré druhy vankúšov, no možno vás zaujmú naše výhodné valentínske zľavy na

Pozrieť si všetky vankúše

 

 

2. Hrnček s vlastnou potlačoumagická šálka s potlačou Darčekyodsrdca.sk

Šálka s potlačou je ďalším veľmi vďačným darčekom. Opäť si môžete vybrať z niekoľkých druhov šálok – od mini, cez klasickú, latté, magickú, hraciu šálku a ďalšie. Na šálku môžete svojej drahej polovičke nechať potlačiť obľúbený citát, prekvapiť ju vyznaním alebo iným obľúbeným motívom.

Tie najobľúbenejšie hrnčeky z našej ponuky sme si pre vás pripravili pred Valentínom za výhodné ceny. Magická šálka s potlačou odkryje obrázok až po jej naplnení horúcou tekutinou. Ak prekvapenia radi nemáte :), môžete si vybrať biely hrnček s farebným vnútrom, v ponuke máme 8 farieb. 

Pozrieť si všetky hrnčeky

 

 

 

Dvojica príveskov v tvare srdca, Darčekyodsrdca.sk3. Prívesok na kľúče alebo vojenská známka

Prívesok na kľúče s vlastným motívom je milá maličkosť, ktorou sa zavďačíte každej povahe. Stačí len vybrať ten správny tvar, obrázok naň, a darček je na svete. Alternatívou môže byť aj vojenská známka (identifikačný štítok), na ktorú je možné vyraziť text. Tento štítok je možné buď zavesiť na kľúčový krúžok a nosiť na zväzku kľúčov, alebo ho môžete nosiť ako módny doplnok - na retiazke na krku. :)

Opäť vám radi odporučíme kúsky, pri ktorých momentálne aj niečo ušetríte – dvojica príveskov na kľúče v tvare srdca a dvojica dog tagov (vojenských známok).

Pozrieť si všetky prívesky

 

 

 

4. Pexeso z vlastných fotiekPexeso z vlastných fotiek, Darčekyodsrdca.sk

Tak toto je darček pre každého, kto sa rád zabáva. :) Chcete potešiť niekoho, kto zbožňuje spoločenské hry? Určite ho prekvapíte pexesom z vlastných fotiek. Povyberajte vaše spoločné fotografie a zaspomínajte si pri hre na všetky pekné chvíle, ktoré ste spolu strávili.

Pozrieť si pexeso

 

 

 

Tričko s omaľovánkou od Darčekyodsrdca.sk5. Tričko omaľovánka + fixky teraz zadarmo

Zaľúbený úsmev isto vyčarí tričko s omaľovánkou. Je to tričko a omaľovánka v jednom. :) Na výber máme z rozličných motívov pre dámy, pánov a dokonca aj detičky. A aj my pre vás máme na Valentína malý darček: odteraz až do 16. 2. 2017 vám k tričku pribalíme sadu fixiek zadarmo. :)

Pozrieť si tričko s omaľovánkou

 

 

 

Niečo navyše

Všetky produkty, ktoré ponúkame aktuálne za zvýhodnené ceny, si môžete pozrieť na tejto stránke. Výhodné ceny platia od 27. 1. do 16. 2. 2017. Táto akcia nie je kombinovateľná s inými zľavami a akciami.

Ak ste tu nenašli, čo ste hľadali, skúste ešte mrknúť do nášho eshopu, je tam toho omnoho viac. :)

Pozrieť všetky darčeky
Manufactured by: FaxCOPY