5 tipov na valentínsky darček | Darčekyodsrdca.sk
27.01.2017
DarčekyOdSrdca
2017-01-27 5 tipov na valentínsky darček      Čas čítania: 3 min.

5 tipov na valentínsky darček

Človek si ani nestačil vydýchnuť po Vianociach, je rád, že výber vianočných darčekov už má za sebou... Zrazu je tu však 14. február a mozgové závity opäť dostávajú zabrať, lebo potrebujeme vymyslieť darček k sviatku zaľúbených.

My sme si pre vás pripravili 5 tipov na valentínske darčeky, ktorými určite nič nepokazíte. Je ich totiž možné "ušiť" priamo pre vašu polovičku. A viete čo je ešte fajn? Že ich vlastne nemusíte darovať len z tej partnerskej lásky, ale môžete nimi potešiť aj niekoho, kto je práve single alebo obľúbeného rodinného príslušníka. Veď Valentín už dávno nie je len o tých zamilovaných a môžete si ho užiť aj keď práve nikoho do páru nemáte. ;)

 

Dvojica saténových vankúšov s potlačou

1. Vankúš s vlastnou potlačou

Vankúšik s vlastným motívom stále patrí medzi obľúbené darčeky na Valentína. Potlačiť naň môžete svoju fotku, aby vás najbližší mal stále pri sebe. Môžete to ale poňať aj menej egocentricky :) a zvoliť spoločnú fotku, prípadne fotku domáceho maznáčika alebo obľúbenej hudobnej skupiny.

V ponuke máme viaceré druhy vankúšov, no možno vás zaujmú naše výhodné valentínske zľavy na

Pozrieť si všetky vankúše

 

 

2. Hrnček s vlastnou potlačoumagická šálka s potlačou Darčekyodsrdca.sk

Šálka s potlačou je ďalším veľmi vďačným darčekom. Opäť si môžete vybrať z niekoľkých druhov šálok – od mini, cez klasickú, latté, magickú, hraciu šálku a ďalšie. Na šálku môžete svojej drahej polovičke nechať potlačiť obľúbený citát, prekvapiť ju vyznaním alebo iným obľúbeným motívom.

Tie najobľúbenejšie hrnčeky z našej ponuky sme si pre vás pripravili pred Valentínom za výhodné ceny. Magická šálka s potlačou odkryje obrázok až po jej naplnení horúcou tekutinou. Ak prekvapenia radi nemáte :), môžete si vybrať biely hrnček s farebným vnútrom, v ponuke máme 8 farieb. 

Pozrieť si všetky hrnčeky

 

 

 

Dvojica príveskov v tvare srdca, Darčekyodsrdca.sk3. Prívesok na kľúče alebo vojenská známka

Prívesok na kľúče s vlastným motívom je milá maličkosť, ktorou sa zavďačíte každej povahe. Stačí len vybrať ten správny tvar, obrázok naň, a darček je na svete. Alternatívou môže byť aj vojenská známka (identifikačný štítok), na ktorú je možné vyraziť text. Tento štítok je možné buď zavesiť na kľúčový krúžok a nosiť na zväzku kľúčov, alebo ho môžete nosiť ako módny doplnok - na retiazke na krku. :)

Opäť vám radi odporučíme kúsky, pri ktorých momentálne aj niečo ušetríte – dvojica príveskov na kľúče v tvare srdca a dvojica dog tagov (vojenských známok).

Pozrieť si všetky prívesky

 

 

 

4. Pexeso z vlastných fotiekPexeso z vlastných fotiek, Darčekyodsrdca.sk

Tak toto je darček pre každého, kto sa rád zabáva. :) Chcete potešiť niekoho, kto zbožňuje spoločenské hry? Určite ho prekvapíte pexesom z vlastných fotiek. Povyberajte vaše spoločné fotografie a zaspomínajte si pri hre na všetky pekné chvíle, ktoré ste spolu strávili.

Pozrieť si pexeso

 

 

 

Tričko s omaľovánkou od Darčekyodsrdca.sk5. Tričko omaľovánka + fixky teraz zadarmo

Zaľúbený úsmev isto vyčarí tričko s omaľovánkou. Je to tričko a omaľovánka v jednom. :) Na výber máme z rozličných motívov pre dámy, pánov a dokonca aj detičky. A aj my pre vás máme na Valentína malý darček: odteraz až do 16. 2. 2017 vám k tričku pribalíme sadu fixiek zadarmo. :)

Pozrieť si tričko s omaľovánkou

 

 

 

Niečo navyše

Ak ste tu nenašli, čo ste hľadali, skúste ešte mrknúť do nášho eshopu, je tam toho omnoho viac. :)

Pozrieť všetky darčeky