FaxcopyVytvorte si prívesok na kľúče alebo odznak

  • 1Výber produktu
  • 2Rekapitulácia
Cenová rekapitulácia
Rozbaliť
0.00

Editor na návrh prívesku na kľúče alebo odznaku s vlastným motívom

Navrhnite si kľúčenku alebo odznak (placku) s vlastnou potlačou. Umiestnite na ne vlastnú fotografiu alebo text a získate tak originálny alebo praktický doplnok. Vybrať si môžete z rozličných materiálov a tvarov.

Objednanie produktu je rýchle, pohodlné a jednoduché. Vyberiete si režim platby a prívesok na kľúče alebo odznak, o ktorý máte záujem. Následne len nahráte súbor s grafickým podkladom, ktorý má byť na produkt umiestnený.

Fotografiu, ktorú chcete použiť na kľúčenku či odznak, si pripravte vopred, zatiaľ ju v tomto prostredí nie je možné editovať či inak upravovať (prikladá sa ako príloha v bežnom formáte (jpg, png...). Odporúčané rozlíšenie fotografie je 5 pixelov na 1 mm tlače.). Na produkt si  môžete umiestniť aj text.


Zvoľte počet kusov a režim platby

Počet kusov (rovnakých) :
- +
Vyberte režim platby
Voucher (kód): Overiť a pridať

V režime E-SHOP si návrh produktu a následne objednávku vytvoríte samoobslužne, rýchlo a pohodlne z vlastného počítača. Účtujeme zvýhodnené ceny platné pre náš e-shop.

Zadajte kód z vouchera, potvrďte tlačidlom OVERIŤ A PRIDAŤ. Ak je voucher platný, zaradí sa do zoznamu voucherov. Môžete použiť viac voucherov, pokiaľ chcete kúpiť viac kusov produktu. Kupóny pridávajte po jednom.