Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Fotokniha

Kniha inšpirovaná vaším životom

Svoje najcennejšie zážitky a spomienky môžete uchovávať v podobe krásnej fotoknihy v tvrdých doskách. Pomocou bezplatného softvéru si vytvoríte vnútorné listy fotoknihy s vašimi fotografiami a textami, ktoré môžete podčiarknuť vhodným výberom pozadia v podobe hotových tematických šablón.

Vybrať si môžete Basic prevedenie s farebnou digitálnou tlačou vnútorných listov, alebo Kodak fotokvalitu tlače v podobe fotoknihy Premium. Oba varianty fotoknihy (Basic alebo Premium) so zalaminovanou lesklou obálkou máte k dispozícii v štyroch obľúbených rozmeroch.


Voľba režimu a typu knihy

:
:

Formát

 • Kompaktná fotokniha od 16.90 €

  Kompaktná 15x20

  12 - 40 strán
  na šírku
 • Štvorcová fotokniha od 19.90 €

  Štvorcová 20x20

  12 - 40 strán
 • Klasická fotokniha od 22.90 €

  Klasická 20x30

  12 - 40 strán
  na šírku
 • Portrétová fotokniha od 22.90 €

  Portrétová 30x20

  12 - 40 strán
  na výšku

Vybrali ste si


Počet listov

1 list = 2 stránky
Vyberte podľa výsledku Vašej tvorby v softwary Create@Home





Nahrať podklady

Nahrajte obsah
Súbor s obsahom musí byť vo formáte (.dgl (PREMIUM fotokniha), .pdf (BASIC fotokniha))

Nahrávané podklady musia mať maximálne 100MB.


Cena a dodacie podmienky

Cena objednávky spolu