Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Faxcopy Dog tag – identifikačné štítky

Dog tag – identifikačné štítky slúžia ako módny doplnok (prívesok na krk alebo kľúče), ale  aj ako praktický doplnok, ktorým si označíte svojho domáceho miláčika alebo kľúče.

Vybrať si môžete z nasledovných variantov dog tagov:

  • dog tag na guličkovej retiaze (60 cm)
  • dog tag na kľúčovom krúžku (priemer 2,5 cm)
  • dvojicu dog tagov na guličkových retiazkach (60 a 10 cm) 

 

Dog tag - identifikačné štítky

Špecifikácia identifikačného štítku:

  • rozmer – 50 x 28 mm
  • materiál – ľahko ošetrovateľná nerezová ocel
  • text v 5 riadkoch (spolu môžete využiť 70 znakov)
  • farebný tlmič z gumy zadarmo

Odporúčame, aby ste sa u nás pred začatím návrhu identifikačných štítkov zaregistrovali/prihlásili, keďže tak môžete predísť strate vytvorených dát.

 

Manufactured by: FaxCOPY