Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Barbora

Zaplatila som expresné doručenie v stredu, na stránke mi pri objednávke ukazovalo, že bude produkt doručený vo štvrtok. Produkt prišiel až v piatok (čas doručenia bez expresného poplatku) ale ja som aj tak som musela zaplatiť toto expresné doručenie (12 eur za nič....) Produkt bol zabalený, takže som ho otvorila až doma. Na moje zdesenie boli karty absolútne amatérske. Na jednej karte nie je dokonca ani vidieť hodnotu karty, pretože grafik zle zarovnal foto. Okrem toho sú karty každá inak zarovnaná, niektore fotky sú horizontálne, niektoré vertikálne, karty vobec nie sú dvojhlavé a fotky sú len po celej karte, niektore prekrývajú tváre (čo je samozrejme ale vina foto, ak je na nej viac ľudí). Vo všeobecnosti za túto cenu hodnotím prácu ako strašnú a amatérsku, "grafika", ktorý na kartách pracoval, by som odporúčala vyhodiť, pretože absolútne netuší, čo robí. Vo všeobecnosti bola spokojnosť s produktom nulová, bol to darček a takto som si produkt absolútne nepredstavovala. Nabudúce by som určite nevolila Fax Copy.

Manufactured by: FaxCopy