Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

TB

Žiaľ, s grafickou úpravou som nebola spokojná, moje obrázky boli nevhodne orezané. Keď dám obrázok s morom pozadí, tak to more tam chcem mať, a nie hlavu (alebo postavy) ako hlavný motív :-(

TB

Dobrý deň, mrzí ma, ak ste s vyhotovením Vašej zákazky neboli spokojná. Zákazka bola zadaná on-line, v takom prípade obvykle do kompozície fotografií nezasahujeme, pokiaľ to nie je nutné z technických príčin (napr. prispôsobenie tlače kvôli pomeru strán podložky a pod.). Pokiaľ zákazník v objednávke (formou pokynu alebo poznámky) o úpravu požiada, samozrejme ju urobíme, ale iné zásahy do fotografií nerobíme. Pokiaľ je z technických dôvodov nutné do kompozície zasiahnuť, obvykle sa uprednostňuje centrálny motív fotografie, čo je spravidla postava/y človeka/ľudí na úkor pozadia. Samozrejme je možné použiť aj iný postup, je však potrebné toto uviesť s pokynoch či poznámkach.  Vo Vašom konkrétnom prípade (dvojica na pozadí mora s majákom) je fotografia výrazne širokoúhla (rozmer 4000x1800 pixelov - pomer strán 1 : 2,2) ale podložka pod myš má potlačiteľný rozmer 17,9 x 21,7 cm, teda pomer strán 1 : 1,2. V rámci prispôsobenia tlače a pri dodržaní požiadavky na plnú potlač podložky teda nie je iná možnosť, než použitú fotografiu po bokoch orezať. Druhá možnosť (neštandardná)  je fotografiu neorezať, len potom by ostali na podložke biele pásy hore a dolu (nad a pod fotografiou). Je mi ľúto, ak ste neboli spokojná, ale v danom prípade bolo orezanie fotografie (prispôsobenie tlačenej ploche) bohužiaľ nevyhnutné. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy