Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

zajkova

s produktom ktory som si dala u vas vyrobiť som nepokojná.dovod farby ako keby boli už vyprané.čo sa tyka tričiek chcela som panske a damske,všetky boli panske,žiaden srih damsky.

zajkova

Dobrý deň, mrzí ma, ak nie je s objednávkou niečo v poriadku. Ak máte podozrenie, že s objednávkou nie je niečo v poriadku, je možné vadný výrobok reklamovať a to aj dodatočne a ak to povaha reklamácie umožňuje, aj on-line (zaslaním fotografie, z ktorej je zrejmá reklamovaná vada). Ak sme sa pri spracovaní objednávky dopustili chyby, určite ju napravíme. Zakúpené tričká sa dodávajú v prevedení ako pánske aj dámske - rozdiel v strihu je v zúžení bokov pri dámskych tričkách. Pri väčších veľkostiach môže pôsobiť "naoko" rovnako, ale na postave sedia tie strihy inak - pánsky strih je rovný, dámsky je mierne tvarovaný.  Všetky strihy (dámsky, pánsky, detský) majú samostatné označenie na visačke, podľa ktorého vieme daný strih identifikovať. Prikladám obrázky strihov a visačky. Skontrolujte prosím visačku na tričku a ak sme omylom na tlač dámskeho trička použili pánske, samozrejme obratom vyrobíme tričko so správnym strihom. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy