Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Jj

Dobrý deň Po celé roky som si u vás objednávala každý rok stolový kalendár, bohužiaľ musím podotknúť, že vaša zmena "k lepšiemu " je rozhodne horšia. Nepraktické pridávanie fotografií, načítavanie len určitého počtu fotografií, jedným slovom zleee. Píšete, že sa neodporúča robiť kalendár na telefóne, áno, bohužiaľ musela som na telefóne, no predtým to bolo omnoho jednoduchšie, celé ovládanie a vkladanie fotografií, aj na telefóne, malo to šmrnc, vizuálne aj prakticky. Chýba tam posledná strana, fotky sa vložia jedna na druhú, vycenrovanie je katastrofické, no zle. Je mi to veľmi ľúto, lebo s vašimi službami som bola spokojná Ďakujem

Jj

Dobrý deň, mrzí ma, ak niečo nie je v poriadku, ale objednávkový formulár pre kalendáre je jeden z našich najstarších a bez výraznejšej zmeny už takmer 10 rokov. Vzhľadom na množstvo funkcií v tom čase naozaj nebol koncipovaný pre používanie na mobilnom telefóne. Aktuálne je vo vývoji novšia verzia, ktorá už bude optimalizovaná aj pre návrh kalendára na mobile. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Karol Dittinger

Dobrý deň, mrzí ma, ak niečo nie je v poriadku, ale objednávkový formulár pre kalendáre je jeden z našich najstarších a bez výraznejšej zmeny už takmer 10 rokov. Vzhľadom na množstvo funkcií v tom čase naozaj nebol koncipovaný pre používanie na mobilnom telefóne. Aktuálne je vo vývoji novšia verzia, ktorá už bude optimalizovaná aj pre návrh kalendára na mobile. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy