Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Patrícia

Fotka na platne krasna, ale samotny ram je krivy na co ma neupozornili ked som si tovar preebrala, a bol zabaleny tak aby som si to ani nevsimla ... nabuduce uz budem rozbalovat veci pri preberani priamo pred predavajucim

Karol Dittinger

Dobrý deň, mrzí ma, ak je výrobok vadný - rám na obraze by nemal byť krivý či inak poškodený. Výrobok po vyrobení v centrálnej výrobe prechádza výstupnou kontrolou,, ktorá by takéto poškodenie mala zachytiť, určite sa nesnažíme balením zakrývať vadu výrobku. K poškodeniu obrazu môže dôjsť aj pri následnej doprave či manipulácii, za ktorú však tiež nesieme zodpovednosť a obraz Vám mal byť odovzdaný v bezchybnom stave.  V každom prípade ale je možné vadný výrobok (obraz) reklamovať - posúdime poškodenie a ak sa jedná o chybu zavinenú našou stranou, určite ju napravíme. Pre urýchlenie je možné reklamáciu podať aj takto cez e-mail - ak sa Vám podarí odfotografovať vadu tak, aby sa na základe fotografie dala posúdiť alebo môžete obraz zaniesť do predajne, kde ste ho prevzali. Za komplikáciu sa ospravedlňujem.    Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy