Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Katka

Niektoré fotky boli v kalendari zle orezane. A kalendár isiel do tlace skor, ako som suhlasila. O. I. Som tam chcela vymenut 1 fotku. Myslim, ze posielate nahlad práve kvoli tomu, aby sa mohol zakaznik vyjadriť. Az potom, po suhlase zákazníka , ma ist kalendár do tlace.

Karol Dittinger

Dobrý deň, mrzí ma, ak ste neboli s produktom spokojná. Objednávku na kalendár ste zadávali osobne v predajni, boli ste prítomná počas zostavenia návrhu, priebežne ste ho sledovali. Samotný návrh bol vytvorený z Vami dodaných fotografií, ktoré ste mali presne očíslované podľa  týždňov/mesiacov, kam majú byť zaradené. Keď Vás obsluhujúci grafik upozornil, že niektoré fotografie nemajú vhodný formát (pomer strán) a teda budú mať biele okraje, resp. budú orezané, odmietli ste to meniť s poukazom, že ste si to pripravili v špeciálnom programe a trvali ste na použití dodaných fotografií v pôvodnej úprave. Na záver ste podpísali zákazkový list, v ktorom ste súhlasili so zadaním, na základe čoho boli oba kalendáre zaradené do výroby. Zákazky na následné odsúhlasovanie zasielame iba v prípade, ak návrh vytvára náš pracovník bez prítomnosti zákazníka, t. j. zákazník nevidí výsledok návrhu a ani nemôže na mieste podpísať súhlas s výrobou. Je mi ľúto, v tomto prípade sme žiadnu chybu neurobili a kalendáre boli vyrobené v súlade so zadaním. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy