Zvečnite spomienky z celého roka v originálnom fotozošite | Blog
23.12.2022
DarčekyOdSrdca
2022-12-23 Zvečnite spomienky z celého roka v originálnom fotozošite      Čas čítania: 3 min.

Zvečnite spomienky z celého roka v originálnom fotozošite

Fotozošity sú obľúbená možnosť, ako preniesť fotografie do zhmotnenej podoby. Elegantné, praktické a najmä cenovo dostupné riešenie nahrádza klasické fotoalbumy. Obzvlášť koncom roka, kedy všetci radi bilancujeme, môžu takto upravené spomienky potešiť nielen vašich blízkych, ale i obohatiť vašu domácu zbierku fotoalbumov. Aké sú výhody fotozošita a pri akej príležitosti ho môžete využiť?

žena si prezerá fotografie - pohľad zhora

Fotozošity – objavte množstvo benefitov na málo stranách

Ak fotozošity ešte nepoznáte, prípadne zvažujete, že si nejaký zadovážite, pozrite sa bližšie na ich výhody.

Fotografie máte vďaka fotozošitu v zhmotnenej forme

Dokonca aj vo chvíli, kedy sa vám vybije smartfón alebo nemáte možnosť zapnúť počítač. Spomienky tak máte nadosah kedykoľvek, keď máte chuť vrátiť sa do chvíľ, kedy vaše deti urobili prvé krôčiky alebo si zaspomínať na minuloročnú letnú dovolenku.

Oddýchnete si na moment od technológií

V dnešnom svete je naozaj problém odtrhnúť sa od sociálnych sietí a výdobytkov moderných technológií. Preto padne vhod, ak si počas spoločných rodinných chvíľ alebo domácej pohody pripomeniete vzácne momenty bez blikajúcej obrazovky smartfónu.

Fotozošit je modernejšia forma fotoalbumu

Klasické fotoalbumy môžete nahradiť za sviežejšiu verziu s moderným dizajnom. Pozadie fotozošitu umocní tému vašich fotografií a dodá výsledku správnu atmosféru. Detské motívy, pozadia zo slnečných pláží alebo zasnežené stránky fotozošita očaria na prvý pohľad.

Fotozošity sú dostupné pre deti aj najstarších

A pre každého, kto si rád pozrie krásne zábery z rodinného archívu, no nemá alebo neovláda moderné zariadenia. Fotky v mediálnej podobe si len ťažko prezrú najmenší alebo starí rodičia bez smartfónov a tabletov. Vďaka fotozošitu tak môžu urobiť kedykoľvek, keď majú chuť.

S fotozošitmi si môžete usporiadať fotky ako v priečinkoch v počítači

Sú pre vás fotoalbumy ťažko skladovateľné? Alebo ich často nezaplníte celé? Ak radi veci a taktiež fotografie organizujete podľa nejakého kľúča, je fotozošit skvelou voľbou, ako na to. Nezaberie veľa miesta a je len na vás, ako si spomienky usporiadate. Vybrať si môžete z klasickej BASIC verzie alebo rozšírenej XL verzie s väčším množstvom listov. Na minisérie môžete použiť fotozošit vo formáte A5.

Cenová dostupnosť fotozošita verzus klasický fotoalbum

Jednou z najväčších výhod fotozošitov je ich priaznivá cena a taktiež dostupnosť. Objednajte si ich v copycentre alebo pohodlne online priamo z obývačky. Táto forma poteší aj vašu peňaženku. Kým v prípade fotoalbumu platíte za album aj fotky, ktoré doň ešte musíte nalepiť, v prípade fotozošitu máte fotky priamo v prezentačnej forme.

fotozošit FaxCopy

Kedy je fotozošit skvelá voľba?

Výhody fotozošita z neho robia ideálnu možnosť, ako preniesť vzácne momenty zachytené na fotografiách do fyzickej podoby. Kedy môžete takúto formu “moderného fotoalbumu” využiť naplno?

Fotozošit poteší ako darček pre blízkeho alebo vianočné prekvapenie

Ak máte okolo seba ľudí, pre ktorých ste už vyčerpali naozaj všetky tipy na darček, práve fotozošit je vaše eso v rukáve. Dokonale sa hodí ako darček na narodeniny pre mamu, meninová pozornosť pre kamaráta alebo vianočný darček pre kohokoľvek, na kom vám záleží.

Vytvorte si domáci archív z fotozošitov

Už vyššie sme načrtli možnosť, ako pomocou praktických fotozošitov usporiadať svoj rodinný archív a prehľadne usporiadať významné obdobia života. Skladné riešenie vám nezaberie toľko miesta, ako by ste potrebovali napríklad v prípade klasických fotoalbumov.

Fotozošit ako pamiatka na udalosť alebo event

Radi by ste svojich svadobných hostí potešili a dodatočne im dali malý darček ako pamiatku na váš svadobný deň? Práve fotozošity sú riešenie, ktoré nielen dobre vyzerá, ale taktiež nezruinuje váš rozpočet. Rovnakú pozornosť môžete vytvoriť aj z firemného teambuildingu alebo vianočného večierka.

Radi sumarizujete? Zvečnite spomienky na uplynulý rok po novom

Fotozošity sú ideálna forma, ako vystihnúť udalosti celého roka v milej a zároveň efektnej podobe. Zhrňte najvzácnejšie spomienky a pamätné okamihy a vytvorte si tak novú tradíciu. Rok za rokom získate originálnu zbierku a dokonalý prehľad v spomienkach, ktoré zahrejú kedykoľvek dostanete chuť na chvíľu nostalgie.

Objednať fotozošit